Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Duży iMac przyszłości nadal będzie 27-calowy, ale z ProMotion 🆕

Zaktualizowano 20.10.2021 07:58 : Ups, Ross Young nie wstał dziś rano zbyt dobrze. Publikacja analityka Tweetuj ponownie Aby wyjaśnić, że popełnił duży błąd: jego informacje nie dotyczą zewnętrznego monitora, ale Maca. Więc to duży Apple Silicon iMac, który musi pozostać na 27-calowym, jeśli mamy wierzyć jego informacjom, ale obejmujemy nowe technologie MacBooka Pro, a mianowicie MiniLED i ProMotion. Może pojawić się zewnętrzny wyświetlacz, ale później sugerowało to, że zachowa pierwszy kwartał 2022 roku dla urządzenia wielofunkcyjnego.


oryginalny artykuł

Apple planuje wypuścić 27-calowy monitor zewnętrzny w pierwszym kwartale 2022 rI Potwierdza Konsultant Ross Young z Display Supply Chain specjalizuje się w branży wyświetlaczy i technologii.

32-calowy wyświetlacz Pro XDR

To urządzenie będzie również wykorzystywać panel mini-LED, taki jak nowy MacBook Pro, a także iPad Pro 12,9″. Ten „mini-Pro Display XDR” będzie również oferował ProMotion z częstotliwością odświeżania od 120 do 24 Hz.

Nie ma jednak rozdzielczości (6K na obecnym 32-calowym) ani przedziału cenowego, który Apple rozważa dla tego produktu. Sprzedaż 5499 euro ze szklanym blatem i 6499 euro z opcją nanoglass, wszystko bez podstawki (o 1099 euro więcej).

Mogłoby być taniej, jeśli chodzi o tworzenie asortymentu, ale biorąc pod uwagę kilka elementów technicznych – a potem dlatego, że mówimy o produkcie Apple – jest to z pewnością nieoczekiwane. „rozsądne ceny …

Takie było założenie drugiego mniejszego ekranu Klatka piersiowa zeszłego stycznia do BloombergNie było wtedy żadnych innych szczegółów. Ale w ślad za Youngiem Mark Gorman podkreślił te cechy, które są zgodne z tym, co robi dzisiaj Apple.

To był Ross Young dobre wskazówki Wcześniej dla nowych ekranów MacBooka Pro i Dla tego z przeszłości iPad mini.