Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Xbox Insider: Możliwe jest teraz wyciszanie telewizora po podłączeniu słuchawek! | Xbox One

Nowa aktualizacja konsoli Xbox dla członków programu Niejawny tester Xbox. Przychodzi do członków rangi Alpha Skip-Ahead i przynosi długo oczekiwaną nowość.

Zaktualizuj szczegóły

Jeśli bierzesz udział w programie i kwalifikujesz się, pamiętaj, że aktualizacja staje się obowiązkowa od dzisiejszego popołudnia.

Ustawienia — Ułatwienia dostępu

Pierwsza runda testów filtrów dla daltonistów dla użytkowników konsol Xbox Series X | S. Ta funkcja ma na celu umożliwienie osobom, które nie rozróżniają kolorów lub słabo widzą kolory, korzystanie z większej liczby aktualnych gier, a także starszych tytułów, do których wcześniej nie mieli dostępu.

Chociaż niektóre gry stosują podobne filtry pojedynczo, ta nowa funkcja ma zastosowanie globalnie do wszystkiego na Xbox Series X | S, w tym wszystkie gry, filmy, aplikacje, menu i nie tylko. Obsługuje również wiele form ślepoty barw, a filtry można modyfikować zgodnie z własnymi preferencjami bez wpływu na wydajność, zrzuty ekranu lub klipy z gier. To wspaniała wiadomość dla osób dotkniętych chorobą!

Ustawienia — Dźwięk

Wielu z was zgłosiło się do tej pracy i oto jest! Nowe, uproszczone ustawienia dźwięku są teraz dostępne z nowymi funkcjami, takimi jak „Wyciszanie głośników telewizora po podłączeniu słuchawek” oraz nowa strona „Testy i szczegóły dźwięku”. Ta nowa strona jest podobna do tego, co znajdujemy dla wideo i pokazuje zgodność urządzeń z różnymi formatami i parametrami audio, takimi jak Dolby Digital Surround lub Dolby Atmos.

Jak zwykle pamiętaj, że te aktualizacje dla niejawnych testerów Xbox mogą zawierać błędy i błędy, zwłaszcza w przypadku przetłumaczonych skryptów.

READ  Smartfony wciąż wprowadzają innowacje