Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dostępne są raporty wypłat i wygranych

Dostępne są raporty wypłat i wygranych

To nowy tydzień pełen radości i milionów euro rozpoczynający się w poniedziałek 3 października 2022 roku. Na początek to Lotto FDJ Lotto Kto zaprezentuje łączną pulę nagród w wysokości 8 milionów euro w poniedziałek wieczorem. Aby zagrać w swojej sieci podczas tej loterii, będziesz mógł to zrobić online za pośrednictwem strony internetowej Française des jeux lub w punkcie sprzedaży. Dla każdej z tych opcji cena zatwierdzonej siatki wyniesie 2,20 euro, powodzenia! Wynik będzie dostępny od 20:50 na Tirage-Gagnant.com.

Aktualizacja 04/10/2022 o 20:55: 1 gracz wygrał 107 500 euro

Podczas tego losowania lotto 3 października padły setki tysięcy siatek. W ten poniedziałek żaden gracz nie został milionerem, ale drugie szczęśliwe losowanie zgarnęło cały dodatkowy jackpot, zabierając do domu 107 000 euro. Oprócz tego wielkiego zwycięzcy 33 graczy wygrało również 6290 euro, wspinając się na 3. miejsce.

Aktualizacja 10/03/22 20:54: Jackpot wciąż rośnie

Po raz kolejny losowanie Lotto nie przyniosło ogromnego zwycięzcy nr 1. Pomimo milionów graczy i kilku dobrych zwycięzców, kwota jackpota bliska 8 milionów euro nie zwróciła uwagi. Jednak wielu z was dzisiaj coś wygrało. Czekanie Super Lotto Losowanie Zapomnianego Kota w piątekA może przyjrzysz się swoim sieciom już dziś? W środowy wieczór zostanie pokazany kot o wartości 9 milionów euro.

The Ostatnie losowanie lotto odbyło się w sobotę 1 października 2022 Na początek nowego miesiąca symbolizują dwa wyjątkowe losowania Loto, Super Loto zapomnianego zakładu oraz specjalna loteria Halloween Loto. Podczas tej ostatniej loterii wygrało ponad 800 000 sieci w całej Francji bez jednej sieci, która zdołała wygrać jackpot w wysokości 7 milionów euro. Najszczęśliwszy wieczór lotto wygrał 132 998 € po trafieniu 5 z 6 poprawnych liczb.

Dzisiaj ten nowy tydzień może pozwolić ci zmienić swoje życie. Do tego będziesz potrzebować Zagraj w co najmniej jedną sieć Loto w poniedziałek 3 października 2022 r.. Dowiedz się, jak grać w National Lottery w kilka minut.

READ  Telewizja, najpopularniejszy wśród Saudyjczyków wybór do oglądania Mistrzostw Świata

Zagraj w Lotto FDJ Network w poniedziałek 3 października 2022 w kilka minut

Aby wziąć udział w dzisiejszej loterii Loto, musisz jak zwykle zaznaczyć przynajmniej jedną sieć. jeśli Szanse na wygraną w loterii Chudy Mając tylko 1 zwycięską kombinację z 19 milionów możliwości, musisz zweryfikować sieć, aby mieć szansę na wygranie jackpota.

Oto różne kroki dla Zagraj w Network Lotto w poniedziałek 3 październikabędzie Cię to kosztować 2,20 euro za prostą siatkę i 3 euro, jeśli dodasz Druga opcja wypłaty.

Jak dziś grać w sieci Lotto?

Czy masz już konto gracza na FDJ.fr? Jeśli odpowiedź brzmi nie, Otwórz tutaj w kilka minut. Otwarcie konta gracza na FDJ.fr jest w 100% darmowe, po czym będziesz mieć dostęp do wszystkich gier drag and scratch w la Française des jeux.

Teraz przejdź do zakładki Loto na stronie FDJ.fr lub w aplikacji FDJ. Przed siatką gry będziesz musiał zagrać w swoje ulubione liczby lub pozostawić je przypadkowi sieciowa loteria flash. Będziesz musiał wybrać 5 liczb + 1 liczbę szansy, aby wypełnić prostą siatkę.

Dodaj opcje, jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną. Będziesz miał okazję zagrać w Joker + za dodatkowe 1 € plus drugie losowanie lotto za 0,80 €. Wszystkie te ceny są doliczane do ceny bazowej 2,20 € dla klasycznej sieci Loto.

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zweryfikować swoją sieć, płacąc bezpośrednio kartą kredytową. Wymagany będzie minimalny depozyt w wysokości 5 EUR.

piątek 07 października 2022 19.000.000 EUR dzień godzina minuta suchy grać

Wyniki losowania lotto w poniedziałek wieczorem o 20:50. (Wypłata główna + druga opcja wypłaty)

Tego wieczoru program Wieczorne Lotto będzie wspólny dla wszystkich loterii. Z Transmituj chmury w telewizji na TF1Wynik zostanie wyemitowany w dniu Draw-Gagnant.com wiązać Dwie zwycięskie grupy wieczorem w poniedziałek 3 października 2022 r..

READ  Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej - Przygotowania - Polska jest za mocna dla Belgów, którzy przegrali 18:28

Jeśli nie ma pewności, że w poniedziałek padnie 8 mln euroDziesięć kodów losowania nieuchronnie wyłoni dziesięciu zwycięzców o wartości 20 000 €.

FAQ: Często zadawane pytania dotyczące Lotto FDJ

Jaka jest wysokość jackpota lotto na poniedziałek 3 października 2022?

Po wylosowaniu sześciu Lotto z rzędu bez nowego milionera, jackpot wzrośnie do 8 milionów euro w poniedziałek 3 października 2022 roku.

Jak zweryfikować swoją sieć Lotto na dzisiejszą loterię?

Aby wziąć udział w losowaniu Lotto w poniedziałek 3 października 2022 r., musisz wybrać 5 liczb + 1 losową liczbę. Sprawdzenie tej prostej sieci Lotto będzie Cię kosztować 2,20 EUR (lub 3 EUR przy drugiej opcji wypłaty). ▶ Zagraj w Network Lotto online tutaj

Kiedy wyniki Lotto będą dostępne już dziś?

Wyniki Lotto będą dostępne w 100% za darmo od 20:50 na Tirage-Gagnant.com. Dostępne będą dwie zwycięskie kombinacje, zwycięskie kody Loto i raport o wygranych.