Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Piąty. Prix ​​Guillaume de Pracomtal w Auteuil we wtorek 4 października 2022 r. – Angers Info

Nagroda Guillaume de Pracomtal

Kierunek Auteuil już we wtorek 4 października 2022 r. dla Tiercé-Quarté-Quinté+. W tym wydarzeniu Prix Guillaume de Pracomtal będzie musiał rywalizować ze sobą jako biegacze. Wyścig zostanie rozegrany na dystansie 3600 metrów i otrzyma 95 000 euro.

Podczas imprezy, po powrocie do Nantes, 14-letnia Toscana de Perlée wyrzuciła swojego partnera pod koniec kursu, gdy walczyła o drugie miejsce. Jest to klaczka wysokiej jakości i dobrze wygląda w tej wartości. Nie ma jednak doświadczenia niektórych. Jej misja wydaje się trudna do zrealizowania, ale wciąż można znaleźć dla niej miejsce. Nieżyjący już 16-latek, Ilestbo de Houelle, zadebiutował tego lata w Clairefontaine na Wielkim Handicapie. Jego trener ostatnio na tym polega, ale udało mu się zająć dopiero szóste miejsce, bez skazy. Po pewnym postępie mógł tym razem zakończyć w pierwszej piątce.

Sekrety Jenny

Jerome Glandy: Spirit of The Moon (1) radził sobie dobrze od ostatniego występu, spisywał się dobrze pod dużym obciążeniem, jak przy tej okazji. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, w końcu będzie miał swoje miejsce.

Yannick Foen: Vae Patron (2) właśnie dokonał dobrego powrotu. Tego dnia spotkał się z bardzo dobrą organizacją. I przy okazji udowodnił swoją przewagę konkurencyjną przy wartości 62. We wtorek musiał dźwigać ciężar, ale koń wchodzi do zawodów w bardzo dobrej formie, a stan podłoża nie ma dla niego większego znaczenia.

Miroslav Rulik: Byłem trochę zaskoczony tym, jak dobrze poradził sobie Zaki (3) ostatnim razem, ale ciągle się poprawia. Mam nadzieję, że nie będzie dużo deszczu. Jeśli stan boiska mu odpowiada, oczekujemy dobrego występu.

Pani Brigitte Rey-Scandela: Po ostatniej podróży Saint Langes (4 lata) potrzebował urlopu. Oto, co zostało zaoferowane. Obecnie uważam, że jest w bardzo dobrym stanie, odzyskał świeżość i pracuje za tym. Konkurencyjnie przy tej wartości nie zdziwiłbym się, gdyby od razu tak dobrze działał.

READ  Pierwsze urodziny królowej Elżbiety bez męża

Laurent Vail: Sideralis (5) zawsze pokazywał nam jakość. Po wypróbowaniu przeszkód, odłożyłem go z powrotem na przeszkody z zamiarem dobrego wykonania. Działało to odpowiednio, aby móc zrobić dobry powrót, a przy tej wartości myślę, że jest konkurencyjny. Teraz mam nadzieję, że pójdzie dobrze, bo spodziewam się dobrego występu.

Alan Quittel: Żałuję, że program wypadł źle i że już niedługo nie będzie wyścigów poświęconych klaczom w przedłużeniu jego ostatniego występu o awans na zarezerwowany skład żeński, 13 listopada. Odela (6 lat) dobrze wyzdrowiała i czekam na potwierdzenie jej dobrego powrotu, ale przeszkadza mi bieganie przez dwa tygodnie i zmierzenie się z chłopakami.

Julian Mirren: Oczywiście nie mogę winić Ibana Rocka (7 lat) za to, że został pobity za jego powrót. Zdecydowanie potrzebował tego wyścigu, aby wrócić do swoich sił i po raz kolejny „potknął się o świetność”. Uważam, że działa dobrze i wydaje się być w dobrym stanie. Teraz, biorąc pod uwagę wszystkie jego próby, trudno nie być pewnym siebie. Zasługuje na wygranie Conte.

Gabriela Lindersa: Sagaro (8) niedawno znalazł dobre zaangażowanie w Nantes. Wtorkowy wyścig będzie sprawdzianem, który określi jego przyszły harmonogram. Jest przeszkolony do dużych przeszkód i zostanie skierowany do tej specjalności w przypadku niepowodzenia. Niestety w dniu Iceberg du Large (9) nie zobaczyliśmy wiele. Pozostając w kryzysie, tak naprawdę nie „wrócił” do wyścigu. To było ponowne połączenie i mam nadzieję, że we wtorek pokaże zupełnie inną twarz. Musi wykazać się konkurencyjnością pod względem niepełnosprawności i umiejętności na trudnym terenie potencjalnie nieznanym.

Erwan Jaral: Wolny Lord of Anjou (10) powróci tutaj. Ma za sobą potencjał i pracę. Jednak we wtorek zainstalujemy go na przyszłość, nie przeszkadzając mu w niczym. W rzeczywistości ostatnio wiele zrobił, uciekając do przodu. We wtorek cofniemy go w czasie, aby mógł się zrelaksować, mając nadzieję, że dobrze zakończy bieg.

READ  Państwowe Biuro Kontroli jest zainteresowane dystrybucją występów na żywo

Dawid Wendriejew: Walfer (11) to wysokiej jakości komponent. Wraca do domu z pracą za sobą. Ma taką samą konfigurację jak poprzedni „powracający”. Jest odpowiednio ustawiony na wadze i uwielbia gładką podłogę. Wyścig tego typu musi zostać usunięty przed końcem roku.

Agustin Adeline de Beaubronte: Na nieszczęście z powodu swojego debiutu z przeszkodami w maju, niesamowity Machin (13) właśnie dokonał satysfakcjonującego powrotu. Jest w świetnej formie, a wracając do kłopotów, wydaje mi się, że jest w całkiem dobrej formie. To wysokiej jakości ogierek i przy tej wartości wydaje mi się, że nie jest w złej sytuacji. Myślę, że na tym poziomie poradzi sobie dobrze i odejdzie z ufnością.

Pani Mireille Desvaux: Precious Impulse (15) zmierza we właściwym kierunku, z wyścigu na wyścig, zarządzając swoimi wysiłkami. Nawet jeśli jest trochę blisko, wolę go włączyć niż patrzeć, jak rano jest wyczerpany, ponieważ jest taki hojny. Ostatnio pokazał, że jest konkurencyjny pod względem wartości 57. Dobrze się otrząsnął. Czekam na potwierdzenie, zwłaszcza, że ​​jest czymś więcej niż ciężkim koniem gruntowym.

Nie zaczyna się: 12

Podsumowanie: 7-16-3-2-1-14-15-6 Podsumowanie prasy: 1 – 2 – 7 – 15 – 16 – 3 – 6 – 5-4

Equidia: 2-7-16-1-3-6-15-11-
Europa 1: 7-1-2-3-14-8-16-15
paryski: 7-1-6-2-4-16-3-15
Alzacja:
Stadion w Paryżu: 7-1-2-16-3-6-8-15
RTL: