Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Domniemany zabójca biznesmena z Sivry-Courtry zatrzymany w Polsce

Domniemany zabójca biznesmena z Sivry-Courtry zatrzymany w Polsce

Jego ucieczka trwała zaledwie kilka dni. Sebastian E. został aresztowany. Jak podaje gazeta Le Parisien, która tę informację uzyskała od prokuratury w Melun, w Polsce 5 września. Podczas jego aresztowania Zatrzymał się u znajomego.

Ten 31-letni mężczyzna jest oskarżony o zastrzelenie Tommy'ego A, wykonawcy z Sivré-Corte, na placu budowy w Salines, wiosce niedaleko Monteiro-Vul-Yon, a następnie spalenie jego ciała 29 sierpnia w lesie Compiègne ( Oise). Przy współudziale rodziców. Szybko zostali aresztowani, oskarżeni o ukrycie zwłok, niezgłoszenie przestępstwa lub wykroczenia oraz zmianę miejsca zbrodni i osadzono w więzieniu.

Morderstwo zemsty

Zabójstwa tego dokonano z zemsty Sprzedam Firmę Budowlaną Ogólną Od Tommy’ego A do Sébastiena E. Ten ostatni wręcz go za to skrytykował „Ukrył długi” i przy wsparciu rodziców postanowił obmyślić szokujący plan.

Dostarczono go do Francji w październikuGłówny podejrzany spędził w polskim więzieniu ponad półtora miesiąca. Został on przedstawiony przez Sebastiana E. Sędzia śledczy po przybyciu do Francji Jest oskarżony o morderstwo i osadzony w więzieniu.

READ  Przysięgam. Całkowity transport ciężarowy w drodze do granicy z Ukrainą