Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dochodzenie wszczęto po skardze dotyczącej molestowania seksualnego złożonej na reżysera Andre Tessiniego

Dochodzenie wszczęto po skardze dotyczącej molestowania seksualnego złożonej na reżysera Andre Tessiniego

Aktor Francis Renault oskarża reżysera o „uderzenie w rękę i… [de] „Po tym, jak powiedział mu, że mu przeszkadza” – wyjaśnił prokurator z Evreux, który nie posiada jeszcze „szczególnych kwalifikacji kryminalnych”.

Dochodzenie wszczęto po skardze złożonej przez aktora Francisa Renault w związku z molestowaniem seksualnym wobec reżysera André Tessiniego – ogłosiła w niedzielę 3 marca prokuratura w Evreux, wzywająca do wszczęcia śledztwa. „Bardziej ostrożnie”. Aktor Francis Reno, 56 lat, „Złożył skargę przeciwko panu Cheneyowi w związku z molestowaniem seksualnym, przeciwko (pełniącemu obowiązki dyrektora Gérarda) Mulvrierowi w związku z napaścią na tle seksualnym oraz przeciwko X w związku z groźbami śmierci”.Prokurator Evreux, Remy Cottin, powiedział AFP.

„Poprosiłem policję o wszczęcie śledztwa, nie zachowując na razie dokładnej klasyfikacji kryminalnej, ponieważ przesłuchanie pana Renauda wymaga ode mnie zachowania w tej chwili szczególnej ostrożności”.Wyjaśnił. podczas „Słyszeć rzekę” Na komisariacie policji w Vernon w Or Francis Renaud złożył skargę na Andre Técheneta pod zarzutem „Wyciera rękę i mówi mu, że jest zdezorientowany”.według Remy’ego Cottina.

„Jeśli tak, jest mało prawdopodobne, aby zakwalifikowano to jako molestowanie seksualne”.Sędzia podkreślił, że nie należy tego robić „przynosi wstyd” O reżyserze „Na podstawie samych tych faktów (…) jest niewystarczająco dokładny.”. „Na pierwszy rzut oka wszystkie fakty potępiane przez Francisa Renauda są opisane ze względu na ich starożytność”.on dodał.

„MeTooBoys”

Odnośnie skargi dotyczącej napaści na tle seksualnym wobec aktora Gerarda Mulvriera „Opowiada o faktach, które można określić jako napaść na tle seksualnym, i mówi o prywatnych pieszczotach swojego penisa przez ubranie”.Jest „20 lub 25 lat”, Powiedział. Tam też się to bierze „Możliwy problem z receptą”.

„Wydaje mi się, że w tym momencie trudno jest z całą pewnością wyobrazić sobie kwalifikacje kryminalne”. Remy Cottin zakończył dochodzenie, zauważając, że zwrócił się o drugie przesłuchanie skarżącego przez policję. Jeżeli śledztwo będzie kontynuowane, prokuratura w Evreux po ustaleniu faktów odstąpi od niego na rzecz prokuratury paryskiej. „Wszystkie produkty w Paryżu lub regionie paryskim”. Andre Tessini, który wyreżyserował około trzydziestu filmów eklektycznych, ma 80 lat i w 2017 roku otrzymał tytuł „Gigant kina francuskiego” Przez Festiwal Filmowy w Cannes.

READ  Quinté PMU – Podpisz Nagrodę Pamięci 6 marca 2022 r.

Francis Renaud oskarżył Andre Tessiniego w piątek X pod hashtagiem „MeTooGarçons”, wywołanym przemówieniem aktora. Przebudzenie Aureliana 22 lutego, w przeddzień ceremonii wręczenia Cezarów, którą naznaczyła bezprecedensowa fala oskarżeń o przemoc seksualną, wysunięta w szczególności przez aktorkę Judith Goodrich. Oskarżono Francisa Renauda Andre Téchiné„Baw się jak diabeł, który czerpie przyjemność z niszczenia życia”.. „Zostałem wykreślony z kina”„, powiedział w nagraniu wideo.