Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dobry plan: potężny MacBook Air M1 spada do 999 euro (szybko)

Dobry plan: potężny MacBook Air M1 spada do 999 euro (szybko)

Nie do zniesienia! Nowy MacBook Air M1 korzysta z ogromnego rabatu na Cdiscount. Ta konkretna oferta online nie potrwa długo, ponieważ po raz pierwszy ten laptop spadł poniżej 1000 USD.

Apple zaprezentował nowego MacBooka Air M1 pod koniec 2020 roku. Z okazji specjalnego wydarzenia marka Apple zaprezentowała pełną gamę komputerów wyposażonych w chip M1, domowy procesor, który zapewnia większą moc wszystkim komputerom. . Modele producenta. To główny punkt zwrotny w historii producenta, są to bardzo przenośne urządzenia, które nie mają konkurencji.

Na francuskie dni Cdiscount zarezerwował dla nas niespodziankę na tym MacBooku Air M1. Cena laptopa spadła do 999 euro zamiast 1129 euroOznacza to zniżkę w wysokości 130 euro na model, który jest ledwo dostępny na rynku przez 6 miesięcy. To pierwszy raz, kiedy jego cena jest bardzo niska, więc nie przegap takiej okazji.

Aby to zobaczyć Wyświetl na MacBooku Air M1, stąd :

Zobacz ofertę na Cdiscount

Mówiąc co najmniej o Apple, rabaty tego nie lubią. Producent tak bardzo polega na swoim prestiżowym wizerunku i pozycji na rynku, że nigdy się nie obniża – nawet podczas operacji takich jak te francuskie dni. Mając nadzieję, że będziesz w stanie obniżyć koszty, korzystając z jakości Apple, powinieneś zajrzeć na strony dealerów, takie jak Cdiscount. I znowu oferty są bardzo rzadkie.

Nie czekaj długo, zanim podejmiesz działania i wybierzesz MacBooka Air M1 na Cdiscount, istnieje duża szansa, że ​​oferta zniknie za kilka godzin: to najlepsza dostępna cena od czasu premiery urządzenia. Często laptop nie jest dostępny w sklepach, nawet jeśli jest oferowany w podstawowej cenie. Nie ma wątpliwości, że ta szybka sprzedaż zostanie otwarta przez publiczność.

READ  Jak niesporczaki przeciwstawiają się śmierci w ekstremalnych warunkach?

MacBook Air M1 jest pełen funkcji

Laptopy Apple od kilku lat cieszą się dużą popularnością na rynku. Marce Apple udało się zaoferować modele estetyczniejsze i lżejsze od urządzeń już obecnych na rynku i pozycjonuje się – jak zwykle – w segmencie bardzo premium. MacBook Air M1 wygląda tak samo jak poprzednia wersja, do wyboru jest kilka kolorów (szary, gwiezdna szarość i złoty).

Jedną z mocnych stron MacBooka Air M1 jest jego lekkość. Ważący zaledwie 1,29 kg laptop ten jest również niezwykle cienki. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz cieszyć się urządzeniem, które możesz łatwo nosić podczas wszystkich podróży, bez zajmowania dużo miejsca w torbie. Z drugiej strony ma tę zaletę, że jest bardzo cichy nawet przy intensywnym użytkowaniu, ponieważ nie ma wentylatora.

Dużą aktualizacją tego MacBooka Air jest pojawienie się nowego chipa M1. Dzięki temu procesorowi opracowanemu przez Apple, wydajność procesora jest nawet 3,5-krotnie wyższa, a GPU do 5-krotnie szybsza niż poprzedniej generacji. Mówiąc prościej, ten model jest potęgą w dostarczaniu szacunków, które są łatwe do codziennego przemieszczania.

MacBook Air M1 może się też pochwalić znacznie lepszą żywotnością baterii niż poprzedni model. Może trwać do około 20 godzin przy standardowym użytkowaniu i do 15 godzin w przypadku przeglądania Internetu. Niewiele laptopów premium jest w stanie to zrobić: oznacza to, że możesz pracować co najmniej jeden dzień, nawet jeśli zapomnisz ładowarki lub jesteś z dala od gniazdka.

Poza tym ten MacBook Air ma piękny wyświetlacz Retina o przekątnej 13,3 cala. Jest też Magic Keyboard, dostęp do Siri, a nawet Touch ID. Wszystkie te cechy dają temu laptopowi wyjątkową pozycję, która uzasadnia jego sukces wśród opinii publicznej po kilku miesiącach na rynku. Możliwość znalezienia tego modelu w tej cenie na Cdiscount to dar niebios, to bardzo dobra okazja, aby dokonać inwestycji i jednocześnie zaoszczędzić.

READ  Kapsuła zawierająca próbki asteroid pobrane przez sondę wylądowała

Cdiscount, obecnie mistrz Francji

Cdiscount mocno rozpoczyna francuskie dni tym pokazem błyskawicy na MacBooku Air M1. Laptop naprawdę zasługuje na doskonały stosunek jakości do ceny, nawet bez rabatu, w dużej mierze dzięki swojej mocy z nowym chipem Apple. Dzięki tej natychmiastowej zniżce model spada poniżej znaku 1000 €, podczas gdy jego cena bazowa wynosi 1129 €, nadszedł czas na spadek.

Jeśli masz MacBooka Air M1 z tej witryny e-commerce, możesz skorzystać z polityki zwrotów oferowanej przez sprzedawcę internetowego – niezależnie od tego, czy są to dni francuskie, czy nie. Istnieje możliwość zwrotu produktu do 14 dni od otrzymania, wiedząc, że zwrot jest bezpłatny, a platforma zwróci Ci 100%. Z drugiej strony, możesz również otrzymać go w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (w zależności od czasu weryfikacji), jeśli jesteś klientem Cdiscount, jak chcesz.

Oferowany przez Cdiscount MacBook Air M1 ma taką samą gwarancję Apple, czyli dwa lata. Masz również możliwość udania się do oficjalnych sklepów producenta, aby skorzystać z umiejętności Genius Bar w przypadku pytań, musisz wtedy umówić się na wizytę na oficjalnej stronie internetowej. Krótko mówiąc, wszystkie korzyści są takie same, z wyjątkiem ceny, która gwałtownie spadła. Nie czekaj zbyt długo, wyprzedaż błyskawiczna z pewnością pójdzie bardzo szybko.

Aby uzyskać dostęp do wyświetlacza w MacBooku Air M1, znajdziesz go tutaj:

Zobacz ofertę na Cdiscount