Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dobry interes – Decathlon obniża cenę Rockrider E-ST 500, swojego elektrycznego roweru górskiego średniej klasy

Dobry interes – Decathlon obniża cenę Rockrider E-ST 500, swojego elektrycznego roweru górskiego średniej klasy

Decathlon oferuje zniżkę 200 € na elektryczny rower górski Rockrider E-ST 500, który kosztuje mniej niż 1500 €. Dobra cena za ten model z centralnym silnikiem Brose i wymienną baterią.

Podczas gdy ulubiony francuski sklep sportowy właśnie zaprezentował swoje nowe elektryczne rowery górskie z pełnym zawieszeniem — Rockrider E-EXPL 500 i 520 S — tutaj oferuje 200 euro zniżki na swój model klasy średniej, Rockrider E-ST 500, który w ten sposób do 1499 euro.

Przeczytaj także
Rockrider E-EXPL 500/520 S: nowe elektryczne rowery górskie Decathlon w szczegółach

W tej cenie Decathlon oferuje model półzawieszony z widelcem Suntour XCM o skoku 120 mm. Część elektryczną zapewnia centralny silnik Brose C, który zapewnia moment obrotowy 50 Nm dla maksymalnego wspomagania 280%. Towarzyszy temu bateria 420 Wh, która zapewnia równowartość 2 godzin i 45 minut autonomii lub około 70 km w trybie Eco. Ekran sterowania umożliwia sprawdzenie prędkości, pozostałego zasięgu lub przebytej odległości.

Sekwencyjna skrzynia biegów oparta jest na sygnowanym zestawie Microshift z 8-biegową kasetą i pomocniczą dźwignią zmiany biegów. Wszystkiemu towarzyszą hydraulicznie sterowane hamulce tarczowe, zamontowane na 27,5-calowych kołach, których pochodzenie różni się w zależności od dostępności (Hutchinson lub Michelin). Dostępny w rozmiarach od S do XL, waży od 22,8 do 23,1 kg w zależności od rozmiaru ramy. Oferta jest ważna do 26 czerwca 2023 roku.

Przynależność do Cleanrider

Ta treść jest dostarczana przez naszych redaktorów. Możliwe, że ten artykuł zawiera linki partnerskie: sprzedawca e-commerce może wtedy zapłacić nam prowizję, gdy kupisz artykuł. Dla ciebie nic się nie zmienia. Ceny podane w tym artykule mogą ulec zmianie.

Czytaj więcej