Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dobra wskazówka na temat PlayStation Plus: 12-miesięczna subskrypcja za jedyne 29,99 €, pospiesz się i skorzystaj z niej!

zwykle kiedy Sony Interactive Entertainment Oferuje zniżki na roczną subskrypcję do PlayStation Plus, zobacz jego cenę Od 59,99€ do 44,99€. Z jakiegoś powodu, który wciąż nam umyka, w sierpniu producent zdecydował się jeszcze bardziej obniżyć tę cenę.

Nie, nie śnisz, Obecnie możesz wykupić subskrypcję na 12 miesięcy pod adresem PS + Za jedyne 29,99 € ! Jest niewiele droższy niż kwartalna subskrypcja w wysokości 24,99 USD, a mylisz się, jeśli ją przegapisz. Oferta ważna do 30 sierpnia 2021 przez Lokalizacja Play Station (Wygląda na to, że nie jest dostępny w Sklep Playstation obecnie) i jest ograniczona do jednej subskrypcji na użytkownika: w związku z tym nie można łączyć subskrypcji w tej cenie przez kilka lat. ona też Zarezerwowane dla nowych członków, którzy nie mają istniejącej subskrypcji.

W przeciwnym razie, jeśli chcesz dodać kredyt do swojego konta Sieć Playstationi Możesz kupić karty podarunkowe bezpośrednio od Amazonka.

Przeczytaj także: PlayStation Plus: Ujawniono pełny program gier na sierpień 2021 r.

edytor winietWsparcie
redaktor
Twój ulubiony redaktor od 2009 roku, pasjonat muzyki rockowej, fan wszelkiego rodzaju sitcomów. Dużo grałem w Pokemona w swoim życiu.
Chodź za mną : Gracze na Twitterze

READ  Specjalna wyprzedaż Veepee zaplanowana na 2 czerwca 2021