Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dobra wiadomość dla ekranu i zła wiadomość

Dobra wiadomość dla ekranu i zła wiadomość

Samsung wprowadzi ekskluzywny nowy panel Oled dla Galaxy S24. Dobre wieści, które powinny zrekompensować mniej dobre wieści dotyczące zastosowanego chipa.

Samsung Galaxy S23 Plus // Źródło: Frandroid – Chloé Pertuis / Anthony Wonner

Wraz z premierą Galaxy Z Flip 5 i Galaxy Z Fold 5 plotki mogą teraz w pełni przenieść się na Galaxy S24, klasyczną, futurystyczną linię flagową Samsunga spodziewaną na 2024 rok. Jak co roku, spodziewamy się trzech nowych modeli: Galaxy S24, S24+ i S2 Ultra. Nowy post ma ujawniać informacje o przyszłych funkcjach smartfonów. To jest Chosun Mediaz siedzibą w Korei Południowej, która ujawnia te informacje po przeprowadzeniu wywiadów ze źródłami branżowymi.

Więcej pamięci RAM i lepszy ekran

Według strony Samsung wyposaży Galaxy S24 i S24+ w 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci w porównaniu do 8 GB i 128 GB w podstawowym modelu Galaxy S23. Świetny rozwój, który powinien zapewnić dłuższą żywotność oprogramowania telefonu.

Przede wszystkim Galaxy S24 wyraźnie zasługuje na nowy wyświetlacz Oled. Samsung uczynił z niego specjalność od pierwszego telefonu Samsung Galaxy, co pozwoliło mu odróżnić się od HTC Hero. Mowa tu o trzynastej generacji ekranu AMOLED, który powinien pozwolić na lepszą jakość płyty, prostszą integrację z telefonem i lepszą jasność.

Galaxy S24 będzie pierwszym smartfonem, który skorzysta z tego panelu M13, dla 13. generacji, podczas gdy iPhone 15 będzie musiał zadowolić się 12. generacją, używaną w Galaxy Z Fold 5 i Flip 5.

zawsze wg ChosunWedług rynku, Galaxy S24 powinien zawierać układ Exynos 2400 jako alternatywę dla procesora Qualcomm Snapdragon. Mamy nadzieję, że mamy prawo mieć najlepszy kawałek we Francji. To element, który szczególnie nas rozczarował w czasach Galaxy S22.

Osiem miesięcy przed spodziewanym okresem premiery Galaxy S24 musimy wciąż krążyć wokół tego rodzaju plotek. Jednak specyfikacje przyszłego smartfona powinny być coraz wyraźniejsze z tygodnia na tydzień.

READ  Teleskop Jamesa Webba po raz pierwszy wykrywa dwutlenek węgla w atmosferze egzoplanety

Czy korzystasz z Google News (Wiadomości we Francji)? Możesz śledzić swoje ulubione media. On podąża Frandroid w Wiadomościach Google (i inni Numerama).