Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dobra oferta – smartfon Samsung Galaxy S20 FE 5G w kolorze niebieskim „4 Star” za 279,98 €

Dobra oferta – smartfon Samsung Galaxy S20 FE 5G w kolorze niebieskim „4 Star” za 279,98 €

Samsung Galaxy S20 Fan Edition wydaje się być bardziej realistyczną wersją Galaxy S20. Karta techniczna oparta na opinii „fanów”, która obejmuje w szczególności Qualcomm SoC, na który cieszy się duże zapotrzebowanie w Europie.

Forty punktowe

  • Kończy.

  • Ekran OLED jest dobrze skalibrowany.

  • Wygodna wydajność.

  • Ostrość obrazu głównego jest zadowalająca.

  • Solidna autonomia.

Słabości

  • Nie ma gniazda mini ani adaptera.

  • Rozczarowujące jednostki obrazu wtórnego.

Reklama Twoja treść jest kontynuowana poniżej

Ogólnie rzecz biorąc, Samsung Galaxy S20 FE 5G odniósł ogromny sukces. Udało mu się wykorzystać elementy pasujące do rodziny Galaxy S i wybrał Qualcomm Snapdragon SoC, na który od dawna cieszy się popyt w Europie. Samsung ma smartfon, który może konkurować z wieloma referencjami na rynku.

zastąpić

Samsung Galaxy A53 5G był dobrym smartfonem, ale A54 5G radykalnie poprawia wyświetlacz. Jest z pewnością droższy w momencie premiery, ma atrakcyjniejszy wygląd, ma bardzo jasny wyświetlacz i oferuje większą moc. Bardzo dobry fotograf w swojej klasie, urządzenie ma prawo do zwykłych drobnych ulepszeń w swoim zakresie (port microSD, certyfikat IP67, cztery lata aktualizacji oprogramowania) i zyskuje obsługę Wi-Fi 6 oraz eSIM. Docenilibyśmy większą autonomię, nieco mniejsze ogrzewanie i szybsze ładowanie, ale niewątpliwie kłóci się to z tym dobrze wyposażonym, kompletnym smartfonem, który oferuje odrobinę stylu premium za rozsądną cenę.

Reklama Twoja treść jest kontynuowana poniżej

READ  Nowa Meta Warzone Pacific, jaka jest najlepsza broń? - Przerwij Flip