Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dlatego na śniadanie należy unikać jedzenia kanapek i sucharów…

Dlatego na śniadanie należy unikać jedzenia kanapek i sucharów…

Napisane przez Romana Roya

& nbsp | & nbsp Specjalista ds. stylu życia

Romain Roy, dziennikarz zajmujący się stylem życia i zdrowiem portalu Purepeople.com, zawsze szuka odpowiedniego składnika do spożycia w celu dłuższego i zdrowszego życia. Kiedy nie pisze artykułu o swoim najnowszym odkryciu, robi to w nowej restauracji polecanej przez smakoszy, w najmodniejszej siłowni lub na sympozjum zdrowotnym, jakie można znaleźć. Tak samo uzależniona od Dynama, jak i od sałatki Cezar, każdego dnia stara się znaleźć najnowszy negatyw

Co by było, gdybyśmy powiedzieli Ci, że najlepiej unikać kanapek i sucharów rano na śniadanie? Zapewniamy cię, że nie jest to dobre dla twojego zdrowia, ale oto kilka smacznych alternatyw.

Dlatego na śniadanie należy unikać jedzenia chleba kanapkowego i sucharów… Dailymotion

kontynuacja po ogłoszeniu

Istnieją przyjęte idee, które ciężko umierają. I chociaż myśleliśmy, że woda jest zdecydowanie najbardziej nawadniającym napojem, odkryliśmy również, że na śniadanie należy unikać chleba kanapkowego. Ty też, jednym z pierwszych powodów, dla których wstajesz z łóżka, jest wyobrażenie sobie tej pysznej kawy i kromek chleba, które będą jej towarzyszyć? Wyjaśniamy Ci, dlaczego powinieneś zrezygnować z tego nawyku w trosce o swoje zdrowie, jak podano na stronie Pomywacz. Z sucharką lub kromką tosta rano będziesz musiał przełamać ten nawyk, ale na szczęście są inne, znacznie lepsze alternatywy na dobrze zbilansowane śniadanie.

Wbrew temu, co można sobie wyobrazić, chleb kanapkowy nie jest naprawdę zdrowym sprzymierzeńcem. Ten ostatni jest nieco ubogi w błonnik i nie dostarcza organizmowi elementów potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania. Chleb kanapkowy, podobnie jak suchary, również nie dostarcza składników odżywczych ani witamin. Możemy więc oczywiście zacząć się zastanawiać, jakie korzyści może nam to przynieść… To, co nam przynoszą, to węglowodany, których niestety nie brakuje. W rzeczywistości indeks glikemiczny jest jednym z najwyższych, około 75, czyli więcej niż kostki cukru, jak pokazują nasi koledzy. Tak więc, jeśli planujesz poranną paporę w pełnym rozkwicie, tracisz.

READ  7 prostych wskazówek, które pomogą złagodzić objawy

Dla miłośników słonych dań

Ale jakie są inne możliwości dobrego rozpoczęcia dnia? Aby zapewnić kompletny i zbilansowany poranny posiłek, na szczęście istnieje wiele rozwiązań, które zapewnią organizmowi dostarczenie potrzebnych składników odżywczych. O wiele lepiej poczujesz się więc jedząc owsiankę, którą możesz oczywiście podać ze świeżymi owocami. Inną opcją jest miska musli. Danie, które można zjeść z mlekiem, jogurtem, serem fromage blanc lub cukrem. A dla słodkiego akcentu, ale z szacunkiem dla luksusu: dodaj owoce lub miód. Miłośnicy pikantnych śniadań nie panikują. Kawałek awokado z chlebem pełnoziarnistym lub jajecznicą może dostarczyć Ci dobrego białka zaraz po wstaniu z łóżka. I oczywiście nie zapomnij o kawie…

kontynuacja po ogłoszeniu

kontynuacja po ogłoszeniu