Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Direct – Mercato: „Tam przynajmniej będzie dobrze traktowany”, Argentyna potwierdza decyzję Messiego o przejściu do Miami

Direct – Mercato: „Tam przynajmniej będzie dobrze traktowany”, Argentyna potwierdza decyzję Messiego o przejściu do Miami

„Tam przynajmniej będzie dobrze traktowany”, potwierdza wybór Argentyny na Messiego do Miami

Zeznania Argentyny potwierdzają słuszność decyzji Lionela Messiego o przejściu do Stanów Zjednoczonych i Interu Miami po okresie spędzonym w Paris Saint-Germain, z powodu którego zawodnik i jego kibice bardzo cierpią, o czym świadczy raport Agence France-Presse na miejscu .

„Wiedzieliśmy, że musi wyjechać z Paryża, nigdy nie powinien był być źle traktowany”, mówi AFP Sandra Oldani, 60-letnia urzędniczka. Ale po swoich sukcesach i wszystkich radościach, jakie nam dał, zasługuje na to, by iść tam, on chce.. Dajemy to światu!” Mathias powiedział: „Chciałbym, żeby pojechał do Barcelony, bo można poczuć, że są tacy ludzie jak on i jak to mówią, nie ma to jak w domu. Ale zwłaszcza nigdzie indziej niż PSG, gdzie są postrzegani jako Traktuj go. Carrizo, 26-letni uliczny sprzedawca na ulicach Buenos Aires.

Prasa kilka razy w ciągu sezonu okazywała niedowierzanie gwizdom, którym został poddany w Paryżu przez człowieka, którego uważają za największego. I znowu, we wtorek, szanowany i doświadczony dziennikarz wysłał list otwarty do swoich „wspierających paryskich przyjaciół”, którzy według niego przegapili temat Messiego. Napisał do nich: „Chłopaki, macie mniej dowcipu niż samotny mnich. Mieliście Messiego, Mbappe i Neymara w tej samej drużynie i ciągle narzekaliście”. „Z podium przerwałem drużynie, która zostałaby mistrzami wszystkiego (…)

>> Więcej szczegółów tutaj

Neymar chciałby wrócić do Barcelony

Pod nieobecność Lionela Messiego Barcelona może spodziewać się kolejnego wielkiego powrotu tego lata. Według gazety Sport, Neymar (31 l.) został zaoferowany katalońskiemu klubowi i byłby bardzo szczęśliwy, gdyby wrócił po swoim odejściu w 2017 roku na korzyść Paris Saint-Germain za rekordową kwotę 222 mln euro. Barcelona aktywuje plany B po nieudanej próbie przekonania Messiego do powrotu, ponieważ Argentyńczyk ogłosił w środę wieczorem, że wybrał Inter Miami.

READ  Kajak kajakowy. Mistrzowie świata do lat 18 i do 23 lat, Titouan Kastrick i Moen Diplekoy, nadal imponują

>> Więcej szczegółów tutaj

Na podstawie kontraktu do 2025 roku (z opcjonalnym dodatkowym rokiem) z Paris Saint-Germain, Neymar jest jednym z transferowalnych graczy. A Brazylijczyk, którego sezon ponownie był nękany kontuzją stopy, będzie teraz otwarty na odejście, co nie miało miejsca w ostatnich oknach transferowych. Byłby szczęśliwy, gdyby wrócił do Katalonii, a nawet zgodziłby się na obniżkę pensji.

„To klub, który mnie interesuje” — Julian Stefan widział siebie odbijającego się w Monako

Od zakończenia swojej przygody ze Strasburgiem na początku roku, Julien Stephan stracił chęci w środę w After Génération na RMC. Otwarty na możliwości, chciałby wrócić do zespołu w pierwszej tercji Ligue 1. Zwłaszcza w Monako.

„Czy to klub, który mi odpowiada? Oczywiście, to klub, który oczywiście by mnie zainteresował”, powiedział w oświadczeniu dla RMC.

>> Stefan otwiera się na odbicie w Monako

Dlaczego Messi nie przeszedł do Barcelony?

W rozmowie z katalońską prasą Lionel Messi potwierdził, że chce wrócić do Barcelony, ale ograniczenia finansowe klubu skłoniły go do opuszczenia Europy i przejścia do Interu Miami. „Miałem oferty z innych europejskich drużyn, ujawnił. Ale ich nie oceniałem, ponieważ moim pomysłem było przejście do Barcelony”.

„Po przejściu przez to, przez co przeszedłem i odejściu, przez które przeszedłem, nie chciałem znaleźć się w tej samej sytuacji: czekać, co się stanie i zostawiać moją przyszłość w czyichś rękach, że tak powiem. podjąć decyzję, myśleć o sobie, o rodzinie.(…) Słyszałem, że trzeba sprzedawać zawodników lub ciąć pensje zawodnikom, a prawda jest taka, że ​​nie chciałem przez to przechodzić ani odpowiadać za cokolwiek wspólnego z tym wszystkim”.

>> Więcej szczegółów tutaj

Pensja, jaką Messi powinien otrzymywać w Interze Miami

Po wygaśnięciu kontraktu z Paris Saint-Germain Lionel Messi dołączy do MLS i Interu Miami, choć Arabia Saudyjska i FC Barcelona zostały do ​​tego zmuszone.

READ  Lista darmowych meczów na Bein Sports

W Stanach Zjednoczonych Messi zarobi około 50 milionów dolarów (około 47 milionów euro) na rocznym kontrakcie. To mogło być W Arabii Saudyjskiej płacisz znacznie więcej.

>> Więcej szczegółów tutaj

Messi do Interu Miami, podpis, który pasuje do… Barcelony?

Jak wyjaśniło RMC Sport, Lionel Messi ma przedwstępną umowę z Inter Miami, franczyzą Davida Beckhama. A gdyby wynik tej serii w końcu zrobił biznes… FC Barcelona?

>> Więcej szczegółów tutaj

Dzień dobry wszystkim!

Witamy w transmisji na żywo, aby zapoznać się ze wszystkimi wiadomościami i plotkami dotyczącymi okna transferowego, które rozpoczęły się od wielkiego ogłoszenia, że ​​Lionel Messi dołączył do Interu Miami.