Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deschamps oskarżony o Griezmanna na Euro 2024

Deschamps oskarżony o Griezmanna na Euro 2024

Jeśli Antoine Griezmann opuści obecnie Mistrzostwa Europy, niektórzy uważają, że Didier Deschamps ponosi część odpowiedzialności.

O ile od początku Euro 2024 dużo mówi się o Kylianie Mbappé i napastnikach reprezentacji Francji ze względu na ich nieskuteczność w ataku, to Antoine Griezmann jest również krytykowany za poziom gry odbiegający od zwyczajowych standardów. Przezroczysty, który do tej pory był kamieniem węgielnym systemu wprowadzonego przez Didiera Deschampsa, wyglądał na zagubionego i nie mogącego odnaleźć swojej piłki. Zdaniem niektórych obserwatorów, gracz nie może ponosić wyłącznej odpowiedzialności za tę sytuację.

Na przykład Ludovic Obraniac twierdzi, że Didier Deschamps będzie w dużym stopniu zaangażowany w obecną wrak Antoine’a Griezmanna. Konsultant kanału drużyna Swój punkt widzenia przedstawił w sobotni wieczór, odnosząc się do trzeciego meczu, jaki Francja rozegra w rozgrywkach Grupy Europejskiej w ramach Mistrzostw Europy Niemiec. Spotkanie rozpoczęło się na ławce rezerwowych Antoine’a Griezmanna. ” To psychiczne. Zabija go w trzecim meczu z Polską. Psychicznie go to zabija. Nie chce złapać oddechu, a Griezmann z natury ma trudności z rozpoczynaniem zawodów. On chce grać. »

Z balkonu na parter

Były zawodnik, który grał w Metz lub Bordeaux, kontynuuje swoją analizę, wspominając rodzaj upadku, jakiego Grizzo doświadczył ostatnio w drużynie Blues: „ Z niemal gwiazdy mistrzostw świata w 2022 r. stał się wicekapitanem Francji, choć być może powinien. (Kapitan). Pierwszy wąż połknął. Tam przechodzi z trybu gracza do trybu „talii” i umieszczasz go na parterze na trzeci mecz. Twój najlepszy zawodnik mówi Ci, że potrzebuje Twojego czasu na grę… »

Jeśli wydaje się, że wina jest wspólna, Ludovic Obraniac uważa, że ​​nie można wykluczyć odpowiedzialności Didiera Deschampsa za jakość gry, którą obecnie prezentuje Antoine Griezmann. Tymczasem The Blues przygotowują się obecnie do zaplanowanego na wtorek półfinałowego meczu z Hiszpanią. Mecz, który z pewnością będzie miał szczególny charakter dla zawodnika Alteco Madrid. Czas pokaże, jaki to będzie poziom.

READ  transfery | Loïs Openda - Leipzig zaatakuje napastnika Lens stawką 40 milionów