Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

des migrants front la frontier entre la Pologne et la Billorussie, le procs du cambriolage du cycle en Allemagne

Publikować

panna

FRANCJAINFO
Artykuł rdigé par

Chodź sprawdzić soir, le 23h Walcz z wycieczką po różnych odmianach chińskich europejskich telewizorów. C’est l ’Eurozapping du vendredi 28 stycznia.

La Pologne se barykada walczy z migrantami venus de Bilorussie. Najlepiej sprzedający się migranci illigaux w czterdziestomateriałowej podkładce, z przodu z dwoma pokładami. Ta strefa jest spleciona é tout rangtranger par une loi d’rgence. Siły lord polonaise viennent darrter rzucają na osobę pochodzenia, wywodzącego się z Ymen, du Libyan lub encore w Syrii. Ze względu na wszystkie udogodnienia, plac budowy Polonnaruwa Viennese Commenter znajduje się w odległości 180 km od podwórka. Jest wart ponad 350 milionów dirhamów.

En Allemagne, cykl Cycloblage of the Process jest najszybszym dostawcą 28 stycznia. Il tak a Kaczki ans, dux hommes, l’arm dune hache, na drobé des joyaux histori ds w muzyce Dresde. Sześć hommów tysiącletniego berlinois sont box in box oraz ryzykowny jusquà dix ans więzienie. Te bijoux vols reszta lotek introvables. Je ne peux pas wyobrażar instant que bizoux aient ét vols sans qu’il n’y a un commanditeire. Nie da się vendre na marszu Lart, js spokojne identyfikatory natychmiastowe„, wyraźna Heide Rezepa Zabel, historienne de l’art.

La Suisse kojarzy się z rekordowym historycznym eksportem. W łączności korporacyjnej, za którą się płaci, polecenie zawarte w pleinsach karnetów. Inżynieria, chimie, zegarmistrzostwo… Les Suisses exportant i sfaranchissent du marché european. W przypadku pierwszego pliku głównym klientem jest Amerykanin.