Decasville. Sportowe honorowane wartości puli

W tym bardzo trudnym okresie dla całego Zagłębia Decazevillois i po mieszanym meczu w Lacapelle kibice Decazevillois oczekiwali reakcji swojej ulubionej piętnastki. Mimo zimna i pogody Sporting grał dobrze z Oselem w niedzielę i przede wszystkim honorował wartości, które zawsze przypisywano „niebieskiemu i białemu”.

W niedzielny poranek dwa oddziały Decazevilloise złożyły wizytę pracownikom SAM, z którymi rozmawiały, dzieliły się kawą i rogalikami i piły przy tej okazji odnowione pragnienie, by się nie poddawać, zupełnie jak pracownicy SAT. Większe zwycięstwo przypomina nam o tym podejściu podkreślanym przez Tima Bookera: „Jesteśmy zadowoleni z zachowania graczy. W zeszłym tygodniu nie byliśmy w dobrej formie, a tym, co dzieje się w naszym mieście, staraliśmy się dać ludziom trochę szczęście.Wszyscy są poruszeni i jestem dumny, że pokazali tę twarz poprzez skupienie i przejrzystość przez 80 minut.Pokazali wartości tego klubu i miasta.

Rzeczywiście, przeciwko atrakcyjnemu i wesołemu Usselloisowi, jego koledzy z drużyny Quentina Fichesa mieli tę przewagę, że wskazali pięć prób, w tym 3 na niesionej piłce i 2 na trzy kwarty, potwierdzając pełny mecz, potwierdzony przez Anthony’ego Juliana: „Pomimo pogody pokazaliśmy A. fajny mecz, niezależnie od tego, czy będzie to napastnik, czy trzy czwarte. Kiedy Decazeville chciał zagrać, udowodniliśmy, że wiemy, jak to zrobić.

Pod koniec meczu na stadionie pojawiła się tablica wyników: SAM 36 – Ussel 15, ukłon w stronę firmy i jednocześnie przypomnienie, że wszyscy jesteśmy SAM.

Ten pozytywny wynik potwierdza drugie miejsce w rajdzie sportowym. Nontron wygrał mocno z Saint-Sernin 29-8, podczas gdy Riom miał pewne trudności z wyeliminowaniem Argentin 17-12, a inne mecze zostały przełożone.

W następny weekend rugby odpoczywa przed wyjazdem do Argenty 12 grudnia, a potem w święta Bożego Narodzenia.

Drużyna B wygrywa 28-10.

READ  Grupa abka publikuje swój piąty raport na temat środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego

W obliczu imponującego zespołu Osela, który zajął czwarte miejsce w tabeli, podopieczni Rossa, Fabera i Malbella nie przegapili swojego meczu i wygrali 28-10. Trzy próby w drugiej połowie strzelił Q. Bowlch, Wei. Gesto nie wystarczyło, aby zdobyć ofensywną premię, Oselweiss zdobył jedną, ale pozwoliło im umocnić drugie miejsce.