Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Deadpool 3: zwiastun Super Bowl + Twoja opinia!

Deadpool 3: zwiastun Super Bowl + Twoja opinia!

Czy jest lepsze miejsce na ujawnienie pierwszych zdjęć niż Super Bowl Deadpool 3 ? Oto zwiastun Wolverine z Deadpoolagdzie Wade Wilson przechadzał się po korytarzach TVA, jakby wszyscy to widzieli Loki Który faktycznie uważa się za Mesjasza Marvel Cinematic Universe. Wygląda na to, że Kevin Feige celowo złamał system kontroli jakości MCU, żeby móc ogłosić ten metażart! Co ważniejsze, naprawdę miło jest zobaczyć zwiastun przedstawiający historię o stawce, a nie serię gagów z Ryanem Reynoldsem w trybie lolilol.

W nawiasie w tytule… co za ulga! Unikamy Deadpool i Buddy Która od kilku dni kręci się wszędzie. Może to nie być pomocne Deadpool kontra Rosomak, Deadpool: Powrót do domu, Deadpool kontra Wolverine: Świt wieloświata, Deadpool zabija uniwersum Marvela Lub Film o Deadpoolu bez tytułuAle nadal jest to proste i skuteczne. Co sądzisz o tym zwiastunie? Czy żałujecie nieobecności Mobiusa (Owen Wilson) i zastąpienia go przez Paradox (Matthew Macfadyen)? (Pozytywny punkt: dzięki temu filmu nie można uznać za kontynuację serii.) I nie byłem zbytnio rozczarowany, że nie zobaczyłem Hugh Jackmana na żywo, z wyjątkiem Cienia Madrytu (#skrawek)? Do twoich chimichang!

﹡﹡﹡﹡﹡

﹡﹡﹡﹡﹡

Wolverine z Deadpoola Zrobione przez Shawna Levy’ego Został wydany we Francji 24 lipca 2024 roku wraz z Ryan Reynolds (Wade Wilson/Deadpool), Hugh Jackman (Logan/Wolverine), Morena Baccarin (Vanessa Carlisle) Stefana Kabićicia (Piotr Rasputin / Kolos), Karana Soniego (Dupinder), Leslie Uggamsa (Ślepy Al), Mateusza Macfadyena (paradoks) i Emmę Corrin.

READ  W Casademont Zaragoza skończyło się paliwo - Marseille News