Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Daty, proces, Deklaracja Wimpanyamy nr 1: Wszystko o drafcie NBA 2023

Daty, proces, Deklaracja Wimpanyamy nr 1: Wszystko o drafcie NBA 2023

Suspens nie leży tam. Tożsamość numeru 1 kolejnego draftu NBA wydaje się zrozumiała. Victor Wimpanyama nosi sznur z rzadkim rodowodem, związany z pokoleniowym talentem, którym dysponuje. Z drugiej strony jego cel pozostaje wielkim znakiem zapytania, nad którym nie ma kontroli. Oto daty i wartości procentowe do rozważenia dla Bullish Fishing, wydanie 2023.

Loteria, projekt, nominacje i zasady

NBA

Draymond Green ponownie pęka i tupie Sabonisa

14 godzin temu

  • Loteria, wtorek, 16 maja:

14 franczyz, które nie biorą udziału w play-offach NBA, jest w trakcie, w różnym stopniu, zabezpieczania usług Victora Wimpanyamy (od Scotta Hendersona lub innych). Perspektywa) mają pierwszeństwo wyboru. Kolejność czterech najlepszych wyborów zależy od „loterii”, losowania odbywającego się we wtorek 16 maja o 20:30 w USA, czyli w nocy z wtorku na środę czasu francuskiego. Od piątej opcji zależy to od bilansu (nie licząc możliwych opcji, które są wymieniane poprzez transakcje).

Trzy franczyzy z najgorszym wynikiem na koniec poprzedniego sezonu mają największe szanse na wybór w pierwszym drafcie (14% – Zobacz tabelę). Najwyższej jakości miernota, która jest częścią mechanizmu samoregulacji tkwiącego w zamkniętej lidze, co czasem prowadzi do kontrowersyjnych oszustw, które NBA stara się zmienić. Przed reformą, która weszła w życie w 2019 r., najgorszy uczeń miał 25% szans na zdobycie cennego „pierwszego wyboru”, drugie miejsce w rankingu frajerów na poziomie 19,9% i tak dalej.

Uwaga : NBA Draft Combine odbędzie się w Chicago, od 15 do 21 maja. Wydarzenie, które składa się z kombinacji testów, ćwiczeń i wywiadów, jest dostępne za zaproszeniem i nie jest obowiązkowe… przez kolejny rok. , nie będzie to opcjonalne od 2024 roku. Duża zmiana, więc nie ma wpływu na 19-letniego, 2,21-metrowego Francuza Cuviera.

  • Projekt czwartek, 22 czerwca:
Pięć tygodni po losowaniu, draft odbędzie się w czwartek, 22 czerwca 2023 r., zaledwie cztery dni po ostatnim meczu finałów NBA, jeśli rozegrano siedem meczów. Betclic Elite Finals (play-offy 23 maja – 24 czerwca) mogą nadal trwać, a Wembanyama prawdopodobnie będzie zainteresowany ściganiem się z Mets.

Draft odbędzie się w dwóch rundach (po trzydzieści typów w każdej), w odwrotnej kolejności dla każdego „rekordu” franczyzy w sezonie zasadniczym – z wyjątkiem czternastu typów draftu, które są określane na koniec loterii (Jak opisano wcześniej) i możliwe oferty. Ale więcej na temat przyszłości „Wemby” powinniśmy poznać już przed 22 czerwca.

READ  Czy Novak Djokovic może zostać w Australii, aby zagrać w World Open? Tenisista czeka na decyzję sądu

Procentowa szansa na wybranie numeru 1

Podlegający potrąceniu: Szansa wyboru nr 1:
Detroit Pistons 14%
Rakiety Houston 14%
San Antonio Spurs 14%
Charlotte Hornets 12,5%
Marynarki Portland Trail 10,5%
Magia Orlanda 9%
Pacery z Indiany 6,8%
Czarodzieje z Waszyngtonu 6,7%
Utah Jazz 4,5%
Dallas Mavericks 3%
Chicago Bulls 1,8%
Thunder w Oklahomie 1,7%
Toronto Raptors 1%
Pelikany z Nowego Orleanu 0,5%

NBA

Radośni królowie, smutni wojownicy

15 godzin temu

NBA

Leonard gasi słońce i przeklina wieczór na kozły

Wczoraj o 05:14