Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy wygrałeś kod My Million?

Od 2 tygodni nie wygrano żadnej puli nagród Euromillions. Podczas gdy ostatnie zwycięstwo odniósł A Zawodnik Nord-Pas-de-Calais za 160 milionów euroCzy dziś znów zobaczymy zwycięstwo Francuza? Aby zagrać we własnej sieci, wpisz 5 cyfr i 2 gwiazdki przed 20:15, a następnie od 21:15, bądź na bieżąco. Wyniki wypłat Euromillions Na żywo na Tirage-Gagnant.com.

Aktualizacja 22.11.2022 21:30: Kod My Million czyni nowego milionera

To koniec, losowanie miliona i zwycięskie liczby EuroMillions są w całym Internecie. Czy wygrałeś zakład? Zwycięski kod to: MU 402 1458, właściciel wygrywa 1 milion euro. W przypadku jackpota o wartości 65 mln euro do 22:00 dowiemy się, czy został wygrany.

W zeszły piątek losowanie Euromillions przyciągnęło ponad 25 milionów osób ze wszystkich krajów łącznie. Mimo tak atrakcyjnego udziału puchar nie został zdobyty. Wśród graczy, którzy mieli najwięcej szczęścia w tym losowaniu, wciąż możemy wymienić 3 graczy, którzy wygrali 245 766,10 €, trafiając 6 z 7 zwycięskich liczb (5 liczb + 1 gwiazdka).

Dziś losowanie EuroMillions odbędzie się we wtorek 22 listopada 2022 r Czy dla jednego z Was, dzisiejszego gracza, będzie to synonim wiecznego bogactwa? Znajdź wynik online od 20:50, ale wcześniej wybierz co najmniej jedną sieć, która była online przed 20:15. Również wielu z was będzie oglądać Mecz Francja – Australia na Mistrzostwach Świata 2022Wiedz, że program telewizyjny zostanie nieco wywrócony do góry nogami, szczególnie w przypadku transmisji losowań.

Zagraj w EuroMillions My Million we wtorek 22 listopada 2022 r. o 20:15 na Tirage-Gagnant.com

Zagraj łatwo w Euromillions już dziś w 5 minut: Zarejestruj się w kilka minut na FDJ.fr. Nie spóźnij się, masz czas tylko do 20:15, aby zagrać w siatkę w dzisiejszym losowaniu Euromillions. Aby się zarejestrować, musisz być pełnoletni i mieć fizyczny adres we Francji lub za granicą. Wybierz 5 liczb i 2 gwiazdki do ułożenia Prosta mieszanka Euromillions. Jeśli brakuje Ci inspiracji do wyboru swoich liczb, Wygeneruj losową siatkę za darmo tutaj. Zapłać swoje numery online w ciągu kilku minut za pomocą karty kredytowej. Możesz wybrać płatność przelewem bankowym, ale środki zostaną zaksięgowane na Twoim koncie dopiero po zatwierdzeniu przelewu, często przez kilka dni.

READ  Axel (żonaty od pierwszego wejrzenia) opowiada o swojej napiętej nocy poślubnej z Caroline

wtorek, 22 listopada 2022 r 65 000 000 euro Rezultat jest bliski! grać

Wyniki losowania EuroMillions i My Million: pierwsze wyniki opublikowano o 21:15 (z powodu przełożenia Mistrzostw Świata)

Być może zauważyłeś wczoraj, że jeśli weźmiesz udział w losowaniu Loto 21 listopada, losowania Loto i EuroMillions My Million, podobnie jak wiadomości o 20:00, nie będą emitowane podczas wieczorów meczowych. Mistrzostwa Świata w Katarze i wieczorne mecze (20:00) zakłócają zwykły program.

Wpływa to nie tylko na historię informacji, ale także na publikację losowań loterii. Tak więc, podczas gdy kody My Million są zazwyczaj umieszczane online od 20:50, będą one dostępne dopiero dzisiaj od 21:15, w tym samym czasie co zwycięskie numery Euromillions.

Jeśli chodzi o publikowanie skali wynagrodzeń, nic się nie zmieniło, a szczegóły będą dostępne od godziny 22:00 na Tirage-Gagnant.com.

Często zadawane pytania: Często zadawane pytania dotyczące wypłaty EuroMillions

Jaka jest wysokość jackpota EuroMillions we wtorek 22 listopada 2022 r.?

Kumulacja EuroMillions jest dziś warta 65 milionów euro. To już cztery losowania z rzędu bez trafienia jackpota.

Do której godziny możemy dzisiaj prowadzić sieć Euromillions My Million?

W sieci lub w punkcie sprzedaży będzie można grać do 20:15. W tym celu będzie Cię to kosztować tylko 2,50 € i będziesz musiał wybrać 5 liczb i 2 gwiazdki. ▶ Zagraj w Euromillions My Million online tutaj

Kiedy będą dostępne dzisiejsze wyniki losowania Euromillion?

Wyniki losowania Euromillion będą dostępne od 21:15 we wtorek 22 listopada 2022 r. Możesz śledzić wyniki bezpłatnie na Tirage-Gagnant.com, kod My Million, zwycięskie liczby Euromillions, a następnie pełny raport wygranych.