Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy wybierając tylko bohaterów, kości strategii są ładowane do „Legendy”?

a Ko Lanta XXL. Obietnica, którą złożył
TF1 A produkcja trwa już przed rozpoczęciem nowego sezonu zwanego legenda Dzięki za nalanie. Claude
Rekordzista pod względem liczby indywidualnych wygranychZnowu zmierzy się z Teheiurą. Łaska
Jedyny poszukiwacz przygód, który dwukrotnie wygrał grę, znajdziesz Jade i Clémentine, skrzyżowane w poprzednich wydaniach. W sumie dwadzieścia emblematycznych postaci z serialu będzie walczyć na brzegach Wysp Mana, w sercu Polinezji Francuskiej.

Przyjaźń to czynnik do rozważenia

Uczestniczyć Ko Lantajednoczą tych, którzy uczestniczą. Niektórzy ludzie utrzymują kontakt dzięki portalom społecznościowym, dzięki czemu zostają przyjaciółmi w życiu, z dala od nocy pod powodziami i manioku. Tak więc przyjaźń jest zapisywana jako aksjomat, który produkcja musi wziąć pod uwagę podczas wykonywania castingu. „Utrzymywaliśmy aktorstwo w tajemnicy, także dla naszych ekip filmowych, do dwóch dni przed rozpoczęciem zdjęć” – mówi producent Julian Magni.

Szczęśliwi wybrani urzędnicy otrzymali w styczniu pierwsze wezwanie do przeprowadzenia ankiety dotyczącej ich chęci ponownego wzięcia udziału w przygodzie. Ale produkcja zaplanowała wszystko z wyprzedzeniem i skontaktowała się z dziesiątkami osób. Trzy tygodnie przed wielkim odlotem dwudziestu poszukiwaczy przygód otrzymało wezwanie do zbawienia.

Przed napisaniem wykresówki produkcja długo się nad tym zastanawiała. „Znamy osoby, które są dość blisko siebie, co wskazuje Alexia Laroche Joubert. Byliśmy podejrzliwi wobec możliwości sojuszy i chcieliśmy mieć kontrolę i równowagę, takie rzeczy. Ale czy to wystarczy, aby zachować różnicę w tajemnicy?

– Nadal możesz się trochę spodziewać.

Przed odlotem na 36 dni rywalizacji, aż do testu startowego, niektórzy mistrzowie Ko Lanta Spróbuj zgadnąć, kto będzie grał u ich boku. „Niektóre twarze były oczekiwane, ale inne były niespodziankami” – mówi Clementine. „Przypuszczamy, że spodziewamy się zobaczyć kilka osób i są odkrycia” – powiedział Maxim podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez TF1.

READ  Poranek z Roch-Olivierem Maitre

„Nadal możesz się trochę spodziewać” – odpowiada Cindy, dodając, że połączenia nawiązane przed grą ułatwiają sojusze. „Dzisiaj są dobrze znani i uznani poszukiwacze przygód, którzy spędzają ze sobą cały czas i nigdy nie widziałem, żeby robili brudne sztuczki” – wyjaśnia finalista. wojna szefów W 2019 roku, powołując się prywatnie na grupę utworzoną przez Claude,
Tehiura i Laurenta. „Kiedy widzę, jak się rozładowują, mówię sobie, że są już grupą przyjaciół. » Rozwiązanie na konfrontację z tymi sojuszami? „Musisz strzelać do kupy, co. „

Patrick tak naprawdę nie chciał wiedzieć, kto będzie w to zamieszany. „Z Kumba zawsze wysyłamy sobie nawzajem małe wiadomości, ale nie dlatego zadzwoniłem do niej, żeby sprawdzić, czy została zabrana” – mówi. „Niektórzy to powiedzieli, żałowali Kristel, a inni nie zrobili tego z szacunku dla okoliczności”.

Uważaj na pozory

Wybór sojuszników przed wejściem na lotnisko to dobra rzecz, ale możliwość zastosowania swoich strategii w obozie jest jeszcze lepsza. Ponieważ produkcja nie ułatwia życia uczestnikom i ma dla nich wiele niespodzianek. W tym roku będziemy świadkami na przykład Powrót Wyspy Wygnania Zakończenie nie jest niczym niezwykłym, ponieważ mężczyźni i kobiety są rozdzieleni, zanim będą mogli wziąć udział w swoim pierwszym wydarzeniu.

„Nie wiedzieliśmy, że będzie drużyna dziewcząt i drużyna chłopców” – komentuje Namdia. Więc jeśli kiedykolwiek ustaliłeś, gdzie według ciebie pójdziesz razem, co byś zrobił? Od początku wmawiasz sobie, że strategia to zero” – wskazuje na kandydata Koh Lanta: Malezja precyzując, że „przygotowanie odgórne jest złożone”.

Opracowywanie strategii w domu nie brzmi jak bieg na orientację w lesie obok domu, jak nauka ścisła. Jednak w przeciwieństwie do klasycznych sezonów, kilka grup poszukiwaczy przygód, których łączą silne więzi już od pierwszych chwil, połączy się, by razem dojść do końca. i wpisz podpis.

READ  Zostawia samochód na Ukrainie i jedzie do Polski