Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy rok po igrzyskach powinniśmy się martwić francuską lekkoatletyką?

Czy rok po igrzyskach powinniśmy się martwić francuską lekkoatletyką?

Natomiast w lekkoatletyce na Mistrzostwach Świata w Budapeszcie Francja zmierza do najgorszego rekordu w swojej historii. Na rok przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu sytuacja ta pozostaje niepokojąca. Francja nie zdobyła medalu, choć w zawodach wzięło udział 78 zawodników. Spotkanie delegacji francuskiej zaplanowano na wtorek 29 sierpnia w Ministerstwie Sportu.

„Jeśli chcemy być konkurencyjni, Musimy być bardziej skuteczni na wszystkich poziomach, a to wymaga również większej kultury sportowej.Analiza mikrofonu RTL Stéphane Diagana, byłego mistrza lekkoatletyki. Jako prezes klubu spotyka się na przykład z rodzicami, którzy pozwalają swoim dzieciom na krótsze treningi, gdy rozpoczynają naukę w college’u.

Rozmawiałem z francuskimi emigrantami pracującymi w Polsce. […] Mówią mi, że w Polsce jest zupełnie inaczej, Zajęcia kończą się o 14:00, nasze dzieci uprawiają sport cztery razy w tygodniu.”Szczegół.

„Jeśli chcemy utrzymać pozycję Francji, Zostanie to osiągnięte poprzez głęboką zmianę kulturową, to skomplikowane.”– podsumował Stephane Diagana.

Redakcja poleca

Aktualności od redakcji RTL w Twojej skrzynce pocztowej.

Dzięki swojemu kontu RTL zapisz się do newslettera RTL Information, aby codziennie śledzić wszystkie aktualności

READ  Puchar Europy Kobiet: Castor's Bryan z Izraelczykami w Ramle i Michelin z polską drużyną