Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy Crunchyroll został kupiony przez Sony, czy wkrótce w ofercie pojawi się premium PS Plus? Aktualności JVL

Animowane imperium Sony Pictures Entertainment rozszerza się jeszcze bardziej dzięki przejęciu platformy (już należącej do Sony).

Jedno miejsce do rządzenia nimi wszystkimi, a to jest Sony Pictures Rozrywka Kto trafia w dziesiątkę Zakończenie małej akwizycji, Crunchyroll za 1,175 miliarda dolarów, która jest niższa niż cena żądana przez WarnerMedia.

Jeden Bardzo duży hit w świecie anime dla Sony kto już posiada Funimacja i wakanimii dwa inne wielkie nazwiska. Jest to również zwycięstwo grupy, która została dotknięta amerykańskim śledztwem antymonopolowym, które miało następnie ocenić, czy monopol jest zagrożony. Sprawa została rozstrzygnięta na korzyść społeczności japońskiej. Możemy zauważyć w programowaniu Crunchyroll Jeden kawałeki Jujutsu Kisen gdzie Gintama.

Indywidualne subskrypcje do opłacenia? nie dla Tony Vinceira, prezes i dyrektor generalny Sony Pictures Entertainment, Celem jest ujednolicenie wszystkiego w ramach jednego abonamentu:

Crunchyroll to ogromny atut dla istniejących podmiotów stowarzyszonych Sony w branży animacji, w tym Funimation i naszych wspaniałych partnerów Aniplex i Sony Music Entertainment Japan. Dzięki Crunchyroll i Funimation dokładamy wszelkich starań, aby dać fanom anime doświadczenie życia, a naszym kluczowym partnerom, utalentowanym redaktorom i twórcom, możliwość dostarczania genialnych treści widzom na całym świecie.. Pojawienie się Crunchyroll pozwoli nam napełnić naszych fanów anime jak nigdy dotąd: będą mogli przeżyć anime na dowolnej wybranej przez siebie platformie, czy to kino, wydarzenia, rozrywka domowa, gry, transmisje, tradycyjna telewizja, bez ograniczeń. Naszym celem jest oferowanie jednej subskrypcji, aby jak najszybciej dać dostęp do wszystkich animacji..

Według naszych kolegów zEurogamerfirma może iść dalej Świetna oferta PS Plus, która doda całą drogę do tej góry animacji. Samo w sobie nie byłoby to zaskakujące, biorąc pod uwagę, że w Polsce trwają testy na zaopatrzenie PlayStation Plus w filmy i seriale od Sony Pictures.

READ  Quinté PMU - Przepowiednia 47. Festiwalu Filmów Amerykańskich DEAUVILLE (WIELKA POŚCIG Z STEPELA DE LA VILLE DE DEAUVILLE) 23 sierpnia 2021

Wreszcie we Francji podium adne, z których część należy do Crunchyroll, może pozostać niezależny Dlatego według naszych kolegów zIGN.

Źródło : www.wakanim.tv