Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czeki, które mogą oszczędzić Ci wielu kłopotów

Jeden system operacyjny, aby przenieść je wszystkie? Nie, ponieważ nie wszystkie urządzenia będą mogły dokonać aktualizacji do systemu Windows 11! W rzeczywistości firma Microsoft stworzyła kilka warunków wstępnych i nie zawahała się wykluczyć z programu Insider urządzeń, które nie spełniały tych specyfikacji w fazie testowania nowego systemu operacyjnego.

Przypominamy, że jeśli chcesz zainstalować system Windows 11 na swoim komputerze, musi on mieć podstawową konfigurację Uzdrowiciel
64-bitowy 1 GHz z co najmniej 2 rdzeniami, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci masowej, bezpieczny rozruch zgodny z UEFI, TPM 2.0, grafika zgodna z DirectX 12/WDDM 2. 9-calowy ekran graficzny HD z minimalną rozdzielczością 720p.

Jednak Microsoft złagodził swoje stanowisko w sprawie niektórych procesorów, akceptując Core X, Xeon i serie W
i 7820 HQ po początkowym wykluczeniu z jego listy. Jednak z łatwością możesz sprawdzić kompatybilność swojego urządzenia z pełnym bezpieczeństwem dzięki aplikacji kontrola stanu komputera
. Aby zainstalować system Windows 11, moduły TPM i UEFI muszą być aktywne wraz z zgodnym procesorem Secure Boot i musisz mieć co najmniej 64 GB wolnego miejsca, jeśli chcesz uruchomić podwójny system W11.

READ  Jak zdobyć Discord Nitro za darmo w sklepie Epic Games Store? - Przerwij Flip