Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyryl Jean pokonuje Aleksandra Wołkowa!

MMA – W swoim drugim głównym turnieju UFC, Francuz Cyril Jean zmierzył się z Rosjaninem Aleksandrem Wołkowem.

Zakwalifikowany jako najtrudniejszy dotychczas przeciwnik przez swojego trenera, Cyryl Jane Zmierzy się z Rosjaninem Aleksandrem Wołkowem. Zajmujący piąte miejsce w UFC, były mistrz Bellatora i M-1 może okazać się dla Francuza ogromnym wyzwaniem. Niepokonany do tej pory „Bon Gamin” osiągnął karierę 8-0 przed UFC Vegas 30.

pierwsza runda: Wołkow uderza pierwszy kopniakami. Ze swojej strony Ciryl Gane stara się trzymać na dystans, poruszając się po Rosjanach. Miejsca ciosów są różne, a Francuz odnosił sukcesy z ciosami, ciałem i twarzą. Na przemian z Sothepaw i Ortodoksji, Jane próbuje nasycić rosyjski informacjami. Następnie Francuzi próbują usunąć, bezskutecznie, a następnie szarpią się za klatkę przed zerwaniem pierścienia. Dodaje trochę informacji. Następnie Gane udaje, że wyciąga i odnosi sukces lewą tylną ręką. Na dobrej mieszance bokserskiej Francuz dobrze zakończył regenerację.

druga runda: Bon Gamin zaczyna od intensywnej pracy na przednim ramieniu. Ze swojej strony Volkov opiera się na kopnięciach nóg. Między kopnięciem przednim a kopnięciem tylnym, Frenchie jest zawsze inny. Po krótkiej przerwie po spojrzeniu Gane’a, walka zostaje wznowiona, a Gane trafia w kolano. Volkov odpowiada po angielsku, po czym wraca do klatki, by skończyć, dobrze wrobiony przez Bon Jamina.

Trzecia runda: Po dwóch ciasnych rundach Francuz wydaje się być zdeterminowany, by przyspieszyć. Wywiera prawdziwą presję, podczas gdy jego trener błaga go, by był bardziej agresywny. Kończy się to dobrą angielską kompozycją, po której następuje podskakujące kolano. Nadal wywierając presję, Jeanne uderzyła w ciało Wołkowa. Mocnym uderzeniem Bon Jamin kończy potężnym ciosem, który mocno uderza Rosjanina w nos.

Na ten sam temat:

Czwarta runda: Zawsze bardzo się różniący, Ciryl Gane wydaje się frustrować Volkova. W każdym razie numer 5 dotyka Francuzów. Bardziej agresywnie Bon Gamin próbuje nowego obalenia w jednej nodze i tam też zostaje zbanowany. Zawsze wywierając presję, Jen wyraźnie bierze górę: środkowy kopniak, potężne ciosy.

Piąta runda: Cyryl Gane nadal wywiera presję na Wołkowa, który jest zmuszony do odwrotu. Znacznie szybciej Francuzi osiągnęli świetne wyniki w języku angielskim. Front-endowy biznes bardzo się opłaca Bonowi Jaminowi. W szturchnięciu od Francuzów walki ustały. Po interwencji lekarza główne wydarzenie wznawia się na kilkadziesiąt sekund. Cyril Jean zwycięstwo jednogłośną decyzją 50-45, 50-45, 49-46!

READ  OL-OL zaprezentował: Niesamowicie phishingowe Aulas firmy Geubbels! Olympique Lyonnais