Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyril Hanoune ponownie starł się z Jeanem-Lucem Mélenchonem, co rozwścieczyło internautów

Cyril Hanoune ponownie starł się z Jeanem-Lucem Mélenchonem, co rozwścieczyło internautów

W poniedziałkowy wieczór na planie TPMP Cyril Hanoune ponownie kontaktuje się z Jeanem-Lucem Mélenchonem i członkami zespołu France. (zrzut ekranu C8)

W poniedziałek, 21 listopada, na planie TPMP, w sekwencji zatytułowanej „La mise au point”, Cyril Hanoune po raz kolejny powraca do kontrowersji między nim a Jeanem-Lucem Mélenchonem, po starciu, które miało miejsce 10 listopada pomiędzy Louisem Pouillard, zastępca LFI i były felietonista programu, a także główny gospodarz C8. „Papa” wyłonił się zwłaszcza z archiwalnych fotografii, aby zilustrować swoje „dawne” dobre stosunki z przywódcą zbuntowanej Francji. Kolejne podanie broni rozwścieczyło internautów.

Za dużo odpowiedzi? W ten poniedziałkowy wieczór na planie”Nie dotykaj mojego telewizora!Cyril Hanouneh chciał jeszcze raz porozmawiać o konflikcie między nim a panią Hanouneh Jeana-Luca Mélenchona Od czasu złośliwej wymiany zdań z 10 listopada między Louisem Boyardem, wicekrólem zbuntowanej Francji, a W Gwiezdny gospodarz C8. Podczas tego programu Louis Boyard został poproszony o omówienie statku humanitarnego Ocean Viking i 230 migrantów na jego pokładzie, którzy przybyli do Francji. Jeśli młody poseł, były felietonista TPMP, dobrze zaczął swoją wypowiedź w tym temacie, to podjął inny temat, piętnując władzę i wpływy francuskich miliarderów i wprost cytując Vincenta Bolloré, właściciela grupy Canal+ (do której należy C8), za działalność wylesiania w Afryce. Następnie Cyril Hannon powstrzymał obraźliwe uwagi Louisa Boyarda. Osiem dni później Jean-Luc Mélenchon, przywódca zbuntowanej Francji, odpowiedział w filmie opublikowanym w sieciach społecznościowych: „Jesteście showrunnerami, a my infiltrujemy wasze programy, aby dotrzymać słowa. (…) o tym, co oznacza nasze istnienie: nie jesteśmy przyjaciółmi I nigdy nie będziemy prywatnie kręceni przed kamerą gospodarza C8. Tego samego wieczoru Cyril Hanoune odpowiedział przywódcy zbuntowanej Francji, transmitując na antenie kilka archiwów pokazujących momenty „zmowy” między dwoma mężczyznami. Papa zaznaczył wtedy, że członkowie La France Insoumise nie będą już zapraszani do jego grupy aż do odwołania. Po tej audycji Jean-Luc Mélenchon publicznie ogłosił, że zamierza przejąć Arcom. Polityk uznał program za „w 100% odpowiedzialny” i „mściwy” wobec swojej partii.

READ  M&M'sy się poddają. M'S na swoich maskotkach uznanych za „przebudzonych” przez amerykańską prawicę

Wideo – Odkryj minutę Cyril Hanouneh

„Kopi sobie grób, jeśli będzie dalej podążał tą drogą…”

Po tym oświadczeniu przywódcy zbuntowanej Francji Cyril Hanoune ponownie odpowiedział w poniedziałek wieczorem na C8. Gospodarz potępił stosunek niektórych członków Rebel France do niego, zwłaszcza Mathilde Baneau, która skrytykowała decyzję gospodarza o zaprzestaniu przyjmowania członków LFI: „Zapraszam wszystkich, chcę Mathilde! Nie jesteśmy w okresie wyborczym. Nie mam stolika trzymać na rachunkach!” LFI w Zgromadzeniu Narodowym. Gwiezdny gospodarz C8 po raz kolejny pokazał też nieprzychylne zdjęcia Jeana-Luca Mélenchona. Ta niekończąca się sekwencja o konsekwencjach „sprawy Louisa Boyarda” wyraźnie rozgniewała wielu internautów dzisiejszego wieczoru…