Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cyril Hanouna opowiada o swoim ojcu, a Geraldine Maillet pociąga go do odpowiedzialności – bliżej

Cyril Hanouna opowiada o swoim ojcu, a Geraldine Maillet pociąga go do odpowiedzialności – bliżej

Izrael przeżywa najciemniejszy okres w swojej historii. Od chwili powstania kraj nie był świadkiem tak śmiercionośnego ataku na swoim terytorium. Benjamin Netanjahu oficjalnie ogłosił to w tę niedzielę Wybuch wojny z Hamasem. Całkowita liczba ofiar śmiertelnych wynosi obecnie ponad 1100 osób, a wielu jest rannych. 150 osób zostało także wziętych jako zakładników. Zaniepokojony sytuacją Cyril Hanouna poświęcił część Nie dotykaj mojego telewizora w poniedziałek 9 października na ten temat.

W tym dniu, we wtorek, 10 października Gospodarz C8 W TPMP ponownie wspomniał o atakach, które miały miejsce w Izraelu. Prowadzący mówił konkretnie o reakcji LFI. W rzeczywistości Francję krytykuje się za odmowę wyraźnego potępienia działań Hamasu. Podczas występu, Prowadzący TPMP opowiedział także o reakcji ojca po atakach : „Dziś po południu jadłem lunch z ojcem. Mój ojciec jest pochodzenia tunezyjskiego. „Jest zdruzgotany tym, co dzieje się obecnie w Izraelu”. – powiedział podczas występu.

Geraldine Maillet odpowiada na oświadczenia Cyrila Hanouny

Po wypowiedziach Cyrila Hanouny Geraldine Mayer wezwała do pociągnięcia gospodarza programu do odpowiedzialności Nie dotykaj mojego telewizora. Felietonista zapytał: „I nie jest zły, że Tunezja nie powiedziała, że ​​to był atak?”zainicjowała. „Mamy ważny komunikat prasowy z Tunezji. Ja też byłem załamany. To samo dotyczy Algierii, to wstyd”. Następnie nadawca odpowiedział: „To, czego chce mój ojciec i myślę, że ludzie, którzy to oglądają, to trwały pokój. Mówimy tutaj o Mathilde Pannot I LFI. Takie zachowanie dzisiaj jedynie podsyca nienawiść i podziały „To nie jest to, czego potrzebujemy”. Skończył.

READ  Co się stało z nastolatkami w filmie?