Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cristiano Ronaldo ciąży mu na ramionach pomimo swojego historycznego osiągnięcia? Plotki się palą

Zaczynamy od naszego Pucharu Świata 10 najlepszych graczy na koniec dekady w lidze hiszpańskiej

W zaciętej walce o miejsce w Lidze Mistrzów Juventus nie zadrżał wczoraj w Sassuolo Park (3-1). Zwycięstwo naznaczone historyczną bramką Cristiano Ronaldo, gdy portugalska gwiazda strzeliła setnego gola w koszulce Turynu.

To osiągnięcie jest historyczne dla CR7, ponieważ jest przełomem w historii piłki nożnej. Cristiano Ronaldo został po prostu pierwszym graczem, który strzelił 100 goli w klubach z trzech różnych krajów. Ostateczny dowód na to, że talent Portugalczyka potrafił wyrazić się w każdym terenie.

Dostępnych jest jedenaście światowych numerów 340

Cristiano Ronaldo trzeźwy po swoim golu, symbolu?

Jednak wiele mediów, zwłaszcza hiszpański dziennik AS, potwierdziło ważny fakt, a mianowicie „kontrowersyjne” obchody CR7. W rzeczywistości to Cristiano Ronaldo, szczególnie trzeźwy, z zamkniętą twarzą, świętował osiągnięcie, które mimo wszystko było stolicą na poziomie sportowym i pozwolił mu przeżyć więcej historii.

Anomalia, gdy wiemy, że Portugalczycy uwielbiają niesamowite statystyki. Tak więc zagraniczne media postrzegają to jako całkowicie normalne, że jest to oznaka, że ​​Cristiano Ronaldo jest w tej chwili zdenerwowany w Juventusie, ponieważ to on był reklamowany jako bardzo odizolowany w szatni. Co trochę wzmacnia pogłoski o wyjeździe?

READ  1000 MA w Madrycie: Nadal zyskuje na sile | Sporty Codziennie