Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

COVID-19: Czym jest zespół niepokoju odbytu u pacjenta w Japonii?

Japończyk z Covid-19 cierpi na „syndrom niepokoju odbytu”. będzie pierwszy.

Mówiąc co najmniej o nagłym wyniku choroby. W Tokio 77-letni Japończyk powiedział, że miał „syndrom niespokojnego odbytu” po zarażeniu Covid-19.

Przebywał w szpitalu dwadzieścia dni

Po trudnościach z oddychaniem siedemdziesięciu mężczyzn było hospitalizowanych przez około dwadzieścia dni Choroby zakaźne BMC, magazyn, w którym fakty zostały przedstawione 23 września. Jeśli po wyjściu ze szpitala wróci do normalnego życia, nadal przyznaje, że ma problemy ze snem. W rzeczywistości lata siedemdziesiąte poczują”Dyskomfort analny„Jedyny sposób na złagodzenie bólu: pozostań aktywny.

Objawy podobne do „zespołu niespokojnych nóg”

Rzeczywiście, ten „syndrom niespokojnych odbytu” przypomina chorobę niespokojnych nóg, która powoduje u swojego gospodarza ciągłe pragnienie i chęć poruszania nogami.

„Ten przypadek osiągnął cztery podstawowe cechy zespołu niespokojnych nóg (RLS), którymi są chęć poruszania się, pogarszanie się z odpoczynkiem, poprawa podczas ćwiczeń i pogorszenie w nocy”. „RLS jest zaburzeniem neurologicznym, a więc zespół może otworzyć nowe badania nad powiązaniami między Covid-19 a stanem neuropsychiatrycznym. Bez depeche du midi.

Przegląd chorób zakaźnych BFM mówi, że zespół niespokojnego odbytu jest na to nowym dowodem Koronawirus SARS-CoV-2 jest zdolny do rozprzestrzeniania się w polu nerwowym. W międzyczasie Japończyk był leczony lekiem przeciwlękowym (klonazepam), który łagodzi objawy odbytu.

READ  W Nantes przeżyj ponownie w 3D start i misję Thomasa Bisqueta w kosmosie