Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

[Concours La Marseillaise -beIN SPORTS] Piękny wieczór zwycięzców dla Francji

[Concours La Marseillaise -beIN SPORTS] Piękny wieczór zwycięzców dla Francji

Eric i Christelle będą pamiętać swój pierwszy mecz na Arena du Pays d'Aix.

Byli gośćmi honorowymi La Marseillaise i beIN SPORTS. Z wizytą za kulisami meczu eliminacyjnego Francja-Polska w piłce ręcznej do Euro. Oraz możliwość zbliżenia się do graczy tak blisko, jak to tylko możliwe. ” Nie spodziewałem się, że przeżyję tak wzbogacający wieczór. Odkryłem świetną stronę i wiele się dowiedziałem o tym, jak transmitować zawody sportowe » potwierdził Eric Moges.

Ze swojej strony Christelle Bonisant powiedziała: Daj się zaskoczyć wszystkim, co kryje się w administracji. Nie sądziłem, że na tak małym obszarze retransmisji mieści się tak wiele osób, a zwłaszcza tak wiele różnych zawodów. Odkrywanie kulis było naprawdę fajne. „.

Zastraszony przez Umaira

Kibice piłki ręcznej mogli także śledzić zawodników podczas rozgrzewki na skraju boiska. ” Naprawdę wczuliśmy się w ich intymność. Możemy odgadnąć wzrost prędkości w miarę upływu minut. Widząc presję, która pojawia się w miarę zbliżania się rozpoczęcia „Potwierdza Christel.

Mogli także spotkać się z Thierrym Omerem, byłym bramkarzem Bluesa, i Marie Patroux, która następnie skomentowała transmisję na żywo pomiędzy Francją a Polską dla abonentów beIN SPORTS France. ” Nie odważyłem się rozmawiać z Thierrym. Przestraszyłem się, gdy znalazłem się przed pomnikiem piłki ręcznej. Wiedząc, że jest to bardzo przyjacielska osoba – Eryk wzdycha.

Najważniejszym wydarzeniem wieczoru nadal będzie sam mecz. ” Ładna pogoda. Idealne podwórko, ponieważ zostaliśmy bardzo dobrze zainstalowani, z doskonałą widocznością. Daj nam również znać, że La Défense, w regionie paryskim, Aix-en-Provence jest o wiele piękniejsze i przyjemniejsze „, nalega.

Jeśli chodzi o Christelle, ona też będzie pamiętać. Piękny obraz zaprezentowany przez ten francuski zespół. Poczułem, że to prawdziwa grupa. Zawodnicy cieszą się, że są razem i zjednoczeni wokół tego samego celu i dużego szacunku. Myślę, że to dobry przykład, jaki dają ci sportowcy „.

READ  Liga Mistrzów – 1/4: Angielscy kibice jednomyślnie z radością witają atmosferę w Lille podczas meczu LOSC – Aston Villa

Przeczytaj relację z Francji – Polski na stronach sportowych i na www.lamarseillaise.fr