Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Co robić w weekend 14-16 czerwca 2024?

Co robić w weekend 14-16 czerwca 2024?

Ponieważ lato powoli się zbliża, w ten weekend w Annecy i okolicach organizuje się wiele wydarzeń i zajęć!

Cały weekend

 • Festiwal Filmów Animowanych – Zapomnij o tym. Ciesz się ostatnimi dniami Anime Festival 2024! Pokazy w Pâquier: piątkowy wieczór, „Zieleń w wielkim mieście”, „Król Lew” i „Ballerina”. W sobotę weź udział w gigantycznym karaoke, a następnie obejrzyj „Linda chce kurczaka”, „Pewnego razu… 45 lat animacji z Maestro” lub „Leo, cudowna historia Leonarda da Vinci”. Nie przegap tych pokazów plenerowych, które zakończą festiwal w wielkim stylu. Bezpłatny – kompletny program.
 • Salon dla kobiet biznesu -Argonay. Les Créatives Annecy zapewnia przyjazną przestrzeń do wymiany i dzielenia się. Przyjdź i odkryj tę grupę młodych kobiet przedsiębiorców, z ponad 30 usługodawcami oferującymi dzieła rzemieślnicze, produkty dostosowane do kobiet i różne usługi. Bezpłatnie – piątek od 17:00 do 1:00 i sobota od 11:00 do 19:00 – Sala Bokserska.
 • Dni Archeologii Europejskiej – Zamek w Clermont. Z okazji Dni Archeologii Europejskiej Château de Clermont zaprasza do zapoznania się z historią swojego starożytnego średniowiecznego zamku. Młodzi i starsi będą mogli poznać archeologię i odkryć różne techniki wykopaliskowe. Przez cały weekend odbędzie się wiele atrakcji. Cena: 3 € za osobę (bezpłatnie – 8 lat) – zalecana rezerwacja – sobota i niedziela od 13:30 do 15:00.

Piątek, 14 czerwca

 • Koncert: O1ne – Zapomnij o tym. O1ne to energiczny zespół rockowy, którego muzyka łączy w sobie wpływy starożytności i nowoczesności, tworząc oryginalne i wyzwalające kompozycje. Bezpłatnie – od 20:30 do 21:30 – Step.
 • Koncert „Dwa chóry dla lepszej wizji” – Crane Geoffrier. Chór Żeński Carré i Zespół Wokalny Ajami wykonują koncert na rzecz badań medycznych w okulistyce. Przyjdź i wesprzyj szczytny cel podczas tego wydarzenia! Udział jest bezpłatny – od godz. 20.30 – Kościół Zwiastowania.

Zobacz inne atrakcje w Górnej Sabaudii

READ  Heath Freeman znaleziony martwy w domu: aktor NCIS and Bones miał zaledwie 41 lat...

Sobota 15 czerwca

 • Wirująca dyskoteka – Sinod. Nie wiesz co robić w sobotni wieczór i szukasz oryginalnego wyjścia? Przyjdź na wieczór dyskotekowy prowadzony przez Juliena Paillarda z Jul’Animation! Wstęp 4 euro od osoby – Możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego – od 17:00 do 23:00 – Kompleks Max Deckar.
 • Letni wieczór przy ognisku – Sinod. Spędź wieczór na świeżym powietrzu, a następnie tradycyjne ognisko. Na miejscu dostępny jest bar bufetowy i restauracje. Bezpłatnie – od 17:00 do 12:00 – Sala La Bruyere.
 • Letnia impreza -Shavanod. Komitet Festiwalu Shavanwood świętuje nadejście lata! W programie: pokaz taneczny z Kelly Cam, festiwal muzyczny z francuskim duetem popowym oraz wielki pokaz sztucznych ogni o 22:30. Na miejscu dostępny jest bar, w którym można zamówić napoje i przekąski. Bezpłatnie – od godz. 18:00 – stadion Chavanod.
 • Letnia impreza – Messynje. Powrót bule, koncertów, posiłków i sztucznych ogni tradycyjnego letniego festiwalu Mésigny organizowanego przez komitet festiwalu. Bezpłatnie – od godz. 14:00
 • Muzyczne świętowanie – Toon. Festiwal muzyczny to doskonała okazja, aby stylowo zakończyć sezon kulturalny. W centrum miasta na wielu scenach gościć będą muzycy wszelkiego rodzaju. W tym roku gościem honorowym będzie kolekcja KKC x CPC. Bezpłatnie – od godz. 18:00 – centrum miasta.
 • Muzyczne świętowanie – Widoki na Salas. Dowiedz się o tradycyjnym festiwalu muzycznym Viuz-en-Sallaz. Od 18:30 zapraszamy na piosenki napisane specjalnie dla dzieci, po których odbędzie się mini bal z tańcami, śmiechem i śpiewem dla najmłodszych. Następnie czas na muzykę z czterema lokalnymi zespołami: PHNeutreMusic, Mensiroka, Peter Parker’s Bones i Steak Frites. Na miejscu serwowane będą deski aperitifów, grill/frytki, spritz i piwo. Bezpłatnie – od godz. 18:30 – Plac Wiejski.
 • Wieczór piosenki francuskiej – Ibanyi. Francuska piosenka będzie w centrum uwagi, najpierw z grupą śpiewaczą Mosaïque, która wykona i zagra różne utwory, a następnie z chórem WHY NOTES, który wprowadzi Państwa w swój różnorodny repertuar. Bezpłatnie – od 20:30 – Salle le Trait d’union.
 • Bal strażaka – Hauteville-sur-Vier. Wieczór rozpocznie się występem Rose i Willy’ego (zespół pop-rockowy), po którym wystąpią DJ-e, Sacha i DOGY, którzy zapewnią Państwu przetańczenie całej nocy. Na miejscu dostępny będzie food truck i inne lokale gastronomiczne. Wstęp 5 € od 21:00 – nieletni muszą towarzyszyć – od 19:00 – Hauteville Village Hall.
 • Kovat świętuje -Kovat. Aby uczcić swoje 30-lecie, Komitet Festiwalu Cuvat organizuje „Cuvat en fête” z dniem pełnym zajęć. W programie: pokazy aerobiku i zajęcia rowerowe, turnieje piłki nożnej i bule, koncert na cześć Jean-Jacques’a Goldmana, DJ Alex i sztuczne ognie. Bezpłatnie – od godz. 11 – Plac Kościelny.
 • Uroczystości w stajniach – koń. Chevaline Stables zaprasza na wyjątkowe wydarzenie. Weź udział w pokazie jazdy konnej z Cynthią Eater (16:00), licznych zajęciach dla dzieci, poczęstunku i napojach, przejażdżce na kucyku (5 EUR) i koncercie. Wstęp jest bezpłatny – od 10:00 do 19:00

Niedziela, 16 czerwca

 • Wyprzedaż garażowa – Zapomnij o tym. Szkoła Plaine zaprasza na tradycyjną wyprzedaż garażową. Na miejscu bar z przekąskami i napojami. Bezpłatnie – od 8:00 do 17:00 – boisko szkolne La Plaine.
 • Dzień Ojca – Saint-Jorioz. Criq’Parc organizuje specjalny dzień na cześć ojców. Wstęp do parku będzie dla nich bezpłatny, a oni i ich dzieci będą mogli pomóc w obdarowaniu miłym prezentem. Przez cały dzień dostępne będą kreatywne warsztaty z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu. Ecosnack Organic będzie otwarty serwując napoje, lody, ciasta, tarty i ciasta na wynos. 14 € za dziecko – zalecana rezerwacja.
 • Opróżnij swoją letnią garderobę – Safrier. Przyjdź na 100% wyprzedaż garderoby damskiej! Odkryj piękne marki w niskich cenach z ponad 4500 używanymi artykułami, dostępnymi we wszystkich rozmiarach: sukienki, czapki, garnitury, sandały, szorty… Bezpłatnie – Pomyśl o swoich torbach na zakupy – od 8:30 do 16:00 – Kompleks rozrywkowy Sevrères.

Dzień Ojca

W tym wyjątkowym dniu życzymy wszystkim rodzicom wszystkiego najlepszego. Mam nadzieję, że Wasz dzień będzie pełen szczęścia, miłości i niezapomnianych chwil w gronie najbliższych.

READ  Śmierć Jean-Pierre'a Bernauta: Michel Drucker mówi i leczy "paryskie rany"

Dziękuję za wszystko, co robisz.