Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ostatnia żona przestępcy jest wściekła na producentów filmu

Ostatnia żona przestępcy jest wściekła na producentów filmu

Ekscytująca historia Jak zakochałam się w gangsterzeReżyseruje Maciej Kowalski, a od 12 stycznia można go oglądać w serwisie Netflix. Film inspirowany życiem prawdziwego gangstera opowiada historię wywrócenia życia kobiety do góry nogami po spotkaniu z Nikodimem Skotarchakiem, nazywanym „Nikosem”. Scenariusz inspirowany jest prawdziwą historią tajemniczej kobiety i koncentruje się na szybkim awansie drobnego oszusta, który szybko staje się najpotężniejszym polskim gangsterem lat 70. XX wieku, stojącym na czele kilku operacji handlu ludźmi. O ile film spotkał się z wieloma krytykami, to szczególnie uwagę przykuły prace Edyty Skotarchak, ostatniej żony gangstera. Ten ostatni na Facebooku nie przebiera w słowach wobec oskarżanej przez nią produkcji „zniesławienie” I na podstawie „Brak poszanowania prywatności”..

Jak zakochałam się w gangsterzeFilm nakręcony bez zgody bliskich

„W trakcie realizacji filmu o moim zamordowanym mężu, Nikodimie Skoutarchaku „Nikosie”, scenarzysta i reżyser nie kontaktowali się ze mną, jako jego ostatnią żoną, ani nie uzyskali pozwolenia na reżyserię filmu, niezależnie od tego, jak wizjonerskie było tłumaczenie i interpretacja, zwłaszcza w tak negatywnej formie, nie naruszały nie tylko uczuć najbliższych zmarłego, ale także norm życia społecznego, przede wszystkim prawa do prywatności życia, godności ludzkiej, honoru i pamięci o zmarłym .Czytamy w wypowiedzi Edyty Stotarczak.

Reszta znajduje się pod tym ogłoszeniem

Jak zakochałam się w gangsterze : Chwalono grę głównego aktora

„Nikos specjalizuje się w nielegalnym imporcie samochodów do Polski i ma nieugaszony głód sukcesu. Ogromne bogactwo, imperium samochodowe, spektakularna ucieczka i jego okrężne życie jest świadectwem ceny pozostania sobą”.Opisuje platformę w swoim streszczeniu filmu. Jeśli chodzi o obsadę, reżyser wybrał film w 100% polski, w którym główną rolę gra Tomasz Flosuk i zebrał za to wiele pochwał. Julia Winyawa gra Nikitę, towarzyszkę Nikosa. W filmie występują także Antoni Królikowski, Janusz Schapior, Dawid Ogrodnik, Andrzej Grabowski, Sebastian Fabyjanski i Agnieszka Grochoska. Znajduje się już w pierwszej dziesiątce najlepszych filmów w serwisie Netflix.

READ  Quinté PMU - PRIX DE SAINT-CHAMOND Przewidywanie wyścigu 3 października 2022 r

Artykuł napisany we współpracy z 6Medias