Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Club Brugge może pokonać Anderlecht i zaoferować 6 mln euro za polskiego skrzydłowego! – Cała piłka nożna

Zawodnik Lecha Poznań, którym interesował się już w styczniu, mógł przejechać przez Belgię, by zrobić krok naprzód w swojej karierze.

Chociaż Club Brugge może nie zakwalifikować się do Play-Offs 1, Blauw & Zwart nadal mają dobrze wypełnione konto bankowe dzięki ostatniej dużej sprzedaży, a także premiom mistrzowskim za kwalifikacje i ligę. Mieszkańcy Brugii, którzy nie chcą przeżywać tak słabego występu dwa lata z rzędu, już teraz wypatrują dobrych ruchów na rynku transferowym.

Jeden z nich to tzw Michela Skourasa. Lewy skrzydłowy Lecha Poznań, 23-letni John van den Broome, zdobył osiem goli w lidze i siedem w Lidze Konferencyjnej, dzięki czemu polska drużyna może zapewnić sobie miejsce w półfinale w najbliższy czwartek. Trawa Fiorentiny.

Cel… Dla Sportingu Anderlecht od stycznia reprezentant Polski (4 typy, w tym 45 minut przeciwko Argentynie na mundialu) mógłby przejść do Wenecji Północy za 6 mln euro, jak podaje Info.Sport Intra. Kwota, z którą przywódcy Mauves wolą nie opowiadać się po żadnej ze stron.

READ  Liga Mistrzów: Real Madryt dominuje nad Liverpoolem w finale (1:0) i zajmuje 14. miejsce