Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Clemence Castell: Jej pierwsza pewność co do wyjścia

żądanie w 50′ od wewnątrz W TF1, sobota 18 września 2021, Zamek Klemensa Symboliczny kandydat programu Ko Lanta Na TF1 – wrócił do swojego ostatniego stanu emocjonalnego. Po oficjalnym zerwaniu tego lata były nominowany po raz pierwszy mówił o tym nowym związku.

uczestnik w Koh Lanta, legendaClémence Castel z otwartym sercem opowiedziała się o swoim związku z Marie. “Nie chciałem powstrzymać się od życia, ukrywając swój związek z Mary. To było wtedy zrobione, to zapowiedź, bo czuliśmy też, że nasi bliscy są gotowi i każdy potrafił odnaleźć swoje miejsce w zachodzących zmianach. kilka miesięcy temu”, dzieli się Mary, która następnie wskazuje:Moi, je suis partie du principe que dès l’instant où ma famille l’avait acceptée (…) que tous mes proches étaient au courant… Moi peu importe que ce soit dit ou pas dit, ça m’importait peu W rzeczywistości

całkowite przesłuchanie

Przed kamerami Clemens opowiedziała nieco więcej o swoich wątpliwościach dotyczących romansu z Marie: „To mój pierwszy raz w związku z kobietą! Wtedy też, nie wchodząc w szczegóły, myślę, że mimo wszystko to było we mnie od początku, ale nie śmiałem się do tego przyznać z różnych powodów. (…) Kiedy mamy dzieci, kiedy zbudujemy rodzinę, to jest całe pytanie. W tym momencie pojawia się pytanie: „Czy docieram do sedna naszych uczuć? A może trochę go stłumię, aby zatrzymać moich bliskich?„Uchwyciłem byłego poszukiwacza przygód, który był w związku z Matthew Johannem. Kontynuacja:”Zadałem sobie to pytanie: Czy przebywanie z kobietą sprawi, że będę złą matką? Czy dzieci będą z tego powodu nieszczęśliwe? ?„Dzisiaj, całkowicie szczęśliwa razem z kim dzieli swoje życie, 36-latka nie ukrywa swojego priorytetu, szczęścia swoich dzieci:”Naszym wspólnym celem (…) jest, aby dzieci dorastały w ciszy i spokoju”.

READ  Współczynnik zapadalności według departamentów we Francji