Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Claude Lelouch właśnie zerwał otoczenie Johnny’ego Hallydaya

W 2017 roku Johnny Hallyday wydał ostatnie tchnienie w wieku 74 lat po długiej walce z chorobą. The Gwiazda zostawił krewnych za sobą I tysiące zapłakanych fanów. Jego hipermedialny pogrzeb został zorganizowany w Kaplicy Madeleine w Paryżu. Oprócz orszaku i osób publicznych, którym udało się wejść do budynku, wokół niego zebrał się wielki tłum, by złożyć mu ostatni hołd.

Ale jedna scena miała tę zaletę, że trafiła na nagłówki. Przypominamy, że Claude Lelouch bardzo dobrze zna klan Hallydayów Khald – ze swojej strony – jest częścią partii. Takie podejście ma bardzo wielu wielbicieli Touliera. – To ma być chwila refleksji, prawda? Dlaczego rysuje aparat i nikt mu nic nie mówi? Możesz przeczytać w sieci. „Oczywiście podglądactwo… To jest całkowicie nieodpowiednie”, „Niewielki szacunek dla rodziny.

W najbliższą niedzielę 9 października 2022 słuchacze RTLDowiedz się więcej o jego inicjatywie. Rzeczywiście, słynny reżyser zgodził się omówić ten odcinek przed Bruno Gillonem w „Le Bon Dimanche”. „Moja praca to być świadkiem mojego czasu”.bronił głównego zainteresowanego. „Kochałem tego faceta tak bardzo, że chciałem zobaczyć tam fałszywe osły”. W tym czasie, aby uspokoić kontrowersje, Claude Lelouch również dał się jasno poznać na planie Telewizja BFM.

Spędziłem życie fotografując go, fotografowałem go od 16 roku życia do jego ostatniego dnia. Chciałem zrobić prezent dla Leticji i dzieci ” Wskazała na gwiazdę. „ Udało mi się sfotografować z bliska oczy ludzi, którzy go kochają, czego telewizja nie była w stanie zrobić”. Pozdrowienia w oczach niektórych, którzy wciąż się sprzeciwiają…

NB

Zobacz też: Laetitia Hallyday, podejrzana „napełnia kieszenie”

READ  „House of Cards”: Kevin Spacey kazał zapłacić za produkcję 31 milionów dolarów