Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cień zwiększa moc jego abonamentu, a także cenę…

Przy okazji swojego pierwszego przemówienia Shadow szczegółowo opisał swoją strategię dotyczącą przyszłości usług przetwarzania w chmurze. Firma chce stać się must-have dla graczy, twórców i profesjonalistów. W szczególności wiąże się to z pojawieniem się nowej subskrypcji, która jest bardziej wydajna, ale także droższa.

Przetwarzanie w chmurze w Shadow zostało wzbogacone o opcję przyciągania graczy // Źródło: Shadow

Przez Reflektor CieniaFirma, podczas swojego pierwszego zorganizowanego przemówienia w środę, zaprezentowała opcję Power, która wzbogaca ofertę francuskiej firmy Po radykalnej rewizji swoich propozycji w zeszłym roku. «Najlepsza z naszej technologii przetwarzania w chmurze„” – wyjaśnia dyrektor generalny Shadow, Eric Sèle, który następnie objął to stanowisko Fundusz Inwestycyjny Nabycie Octave Klaba, założyciela OVHCloud, wiosną 2021 r..

W minionym roku polityka cenowa została zrewidowana w górę i uproszczona tak, aby nie rozpraszała zbytnio, ale także aby zmniejszyć straty, odpowiadając na prośby. W tym celu zostały otwarte nowe subskrypcje i teraz każdy, kto chce subskrybować Shadow, może to zrobić i połączyć się z wysokiej klasy komputerem w chmurze w ciągu godziny. Dostęp do opcji Moc pozwoli nieco rozszerzyć widok.

Gracze w scenach

Nie jesteśmy bezczynni w Cieniu. Kilka aktualizacji ostatnio przyniosło kompatybilność z dwoma ekranami i zdalnymi ekranami, optymalizację kolorów i wczesny dostęp do Shadow VR, aby cieszyć się wirtualną rzeczywistością w chmurze. Aplikacje otrzymają przeprojektowany interfejs z nowym projektem logo.

Shadow_New_Launcher
Launcher Shadow otrzymał lifting z nowym logo // Źródło: Shadow

Wszystko to podąża nową, jasną ścieżką: Shadow chce teraz przemyśleć siebie jako ofertę usługową, z komputerem PC w chmurze i możliwością dostosowywania wydajności do swoich potrzeb. W tym celu opcja Power wzbogaci obecną ofertę w cenie 29,99 € miesięcznie.

Opcja zasilania obejmuje:

  • Procesor AMD EPYC 7543P z 4 rdzeniami i 8 wątkami
  • GPU zależy od lokalnego centrum danych:
    • Karty graficzne z serii Nvidia RTX A4500 lub Nvidia GeForce RTX 3070
    • Równoważne karty graficzne NVIDIA przeznaczone dla profesjonalistów
    • Karty graficzne oparte na AMD RDNA 2, w tym AMD Radeon PRO V620, przeznaczone do przetwarzania w chmurze i gier
  • 16 Idź do RAM
  • Połączenie 1 Gbit/s (taka sama jak szerokość podstawowa)
READ  Nintendo planuje wprowadzić swoją nową konsolę 3 czerwca 2021 roku

Shadow_Power_Upgrade_Keyart

Dzięki tej ofercie Shadow nie ukrywa, że ​​celuje przede wszystkim w graczy, zapewniając im potężniejszą konfigurację na poziomie GPU. W przypadku niektórych z najbardziej wymagających programów do uruchamiania na serwerach można odczuć brak pamięci RAM. „Chcemy ponownie stać się głównym nurtem w grach w chmurze. Dlatego większość użytkowników przychodzi do nasEric Sell mówi, podczas gdy jego poprzednicy mimo to próbowali wymazać obraz „gier” w Shadow, aby promować bardziej globalne, zróżnicowane i mniej fragmentaryczne „przetwarzanie w chmurze”.Chcemy robić wszystko i oferować rozwiązanie dla wszystkich, od twórców po profesjonalistów, w tym graczy.”, zwraca właściciel miejsca, gdy kładziemy nacisk na zmianę słownictwa i formy.

Opcja, która zawyża rachunek

Jednak zajmie to więcej płatności. Opcja Power jest reklamowana w cenie 14,99 EUR miesięcznie, co oznacza, że ​​subskrypcja wynosi około 45 EUR miesięcznie. „W rzeczywistości jest to trochę drogie, ale musimy radzić sobie z trudnościami ze znalezieniem kart graficznych, problemami z komponentami i zarządzaniem serweremW Shadow potwierdzamy, dodając, że przy dodatkowych 15 euro koszty są minimalne, a marża minimalna.

Na razie Shadow chce wejść na rynek z nową opcją. „Nadal dotrzymujemy naszej obietnicy, że zawsze będziemy mieć nowoczesny, wysokowydajny sprzęt” — zauważa Shadow CEO. „Stare pozostaje w kąciku naszych głów, aby zrobić coś innego w przyszłości. A dlaczego Shadow nie miałby oferować mniej ambitnych i tańszych usług tym, którzy chcą zrobić mniej dla prostej automatyzacji biura? Nie można tego wykluczyć, jesteśmy powiedział…

Zamówienia przedpremierowe na opcję zasilania rozpoczną się tego lata i będą dostępne jesienią. Istnieje możliwość zarejestrowania się w nadziei na udział we wczesnym dostępie. Obecni subskrybenci Shadow mają oczywiście pierwszeństwo, ale po tym każdy nowy użytkownik będzie mógł zarejestrować się i zarejestrować w opcji Power.

READ  Bezdotykowy i bezbłędny?

Wyświetlana pojemność nie zmienia się w stosunku do oferty podstawowej (256 GB i możliwość dodatkowej modyfikacji). Za dodatkowe 15 € miesięcznie, cel dla twórców, profesjonalistów, a nawet graczy, interesujące było zwiększenie przestrzeni do 500 GB, aby upewnić się, że możesz pobrać więcej niż dwie duże gry bez osiągania nasycenia. ale za to, Shadow ma z kieszeni nowe rozwiązanie, Shadow Drivektóry zapewni 20 GB darmowej pamięci i do 2 TB w wersji premium.


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Możesz czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.