Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chrome 90 ulega całkowitej awarii na komputerze z systemem Windows 10

Chrome 90 został całkowicie zhakowany na komputerach z systemem Windows 10. Ostatnia aktualizacja spowodowała poważne awarie przeglądarki internetowej Google. Zablokowane karty, niemożliwe do uruchomienia i zablokowania rozszerzeń … nie brakuje certyfikatów. Na szczęście znalezienie rozwiązania nie powinno zająć Google dużo czasu.

Kredyty: Pixabay

Kilka tygodni temu wychowało się Google Chrome w wersji 90. Ta nowa aktualizacja zawiera wiele nowych funkcji, w tym możliwość nazywania własnych kart. W systemie Windows 10 Chrome został również wzbogacony o nowe zabezpieczenia Ma na celu ochronę komputerów przed atakami komputerowymi.

Niestety najnowsza wersja Chrome nie działa poprawnie na wielu urządzeniach z systemem Windows 10. Według zeznań zebranych przez naszych kolegów z 9to5Google, przeglądarka Google ciągle się zawiesza.

Co zrobić, jeśli Chrome 90 ulegnie awarii w systemie Windows 10?

Konkretnie, Wszystkie karty, które otwiera użytkownik, przestają odpowiadać. Następnie wyświetlają pustą stronę zatytułowaną „Bez tytułu”. Dotyczy to również większości rozszerzeń zainstalowanych w Chrome. Stają się bezużyteczne przez długie minuty. Na niektórych kontach Chrome 90 również regularnie odmawia uruchomienia, nawet po kilku ponownych uruchomieniach.

Jeśli martwisz się tymi błędami, 9to5Google Cię polecaZainstaluj najnowszą wersję beta Chrome. Świadomy kilku błędów gigant z Mountain View wprowadził już poprawkę do aktualizacji. Google powinien wkrótce wypuścić tę poprawkę na stabilnym kanale.

W oczekiwaniu na tę poprawkę media również zalecają Bezpośrednio odinstaluj i ponownie zainstaluj Chrome z witryny Google. Następnie włącz historię synchronizacji, zakładki i hasła. Zamknij przeglądarkę internetową. Otwórz Eksplorator plików i przejdź pod następujący adres: % LOCALAPPDATA% Google Chrome Dane użytkownika. Następnie usuń plik „Local Stafe”.

Przeczytaj także: Chrome 92 przyspieszy ładowanie stron internetowych w systemach Windows, Linux i macOS

W niektórych przypadkach ta metoda pozwoli skorygować obraz. Jeśli ta wskazówka rozwiąże problem, poinformuj nas o tym w komentarzach poniżej. Na forach Google wspomina się również o innych tymczasowych i bardziej skomplikowanych metodach. Ze swojej strony poczekamy, aż Google zasugeruje poprawkę.

READ  „Stawką jest zrozumienie pochodzenia życia” – mówi astrofizyk Antonella Barucci

Źródło : 9to5Google