Christophe Galtier zwraca uwagę na brak ambicji swoich zawodników

Co dalej z tą reklamą?

A przed dziennikarzami Christophe Galtier powrócił w piątek do niewielkiego zwycięstwa swojego ludu (2-1) nad Angers w ostatni weekend. Po uratowaniu przez dublet Kyliana Mbappe paryżanie pokazali duże trudności w meczu w drugiej połowie. Przed walką z FC Lorient w ramach 33. dnia Ligue 1 francuski technik powrócił do tego słabego punktu paryskiej siły roboczej.

„Dzień po Angers powiedziałem im, że możemy grać tylko do przerwy. To nie tylko kwestia chęci, ale także gry do przodu i przełamywania linii. W drugiej połowie po zrobieniu różnicy spodziewaliśmy się czegoś innego, kolejnego ataku. Pchaliśmy piłkę, nie przerywając linii, nie podejmując żadnych wysiłków. Wysiłek. Potrzebujesz pomysłu na zabawę i musisz być silniejszy, kiedy kontrolujesz grę. Na poziomie osobistym celem graczy są statystyki i rekordy, myślę o Kylianie i Leo, ale trzeba ich nakarmić. Przeciwko Angers zagraliśmy za mało z przodu.. Oczekiwana reakcja na Hakesa…