Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Christelle, jedna z uczestniczek, złożyła skargę po otrzymaniu groźby śmierci

Poszukiwacz przygód, który był współproducentem „Koh Lanta, Legenda”, był celem wielu fal nienawiści i gróźb śmierci od czasu wyemitowania jednego odcinka.

To odcinek Koh-Lanta, który ma wiele konsekwencji. Kristel jest jedną z uczestniczek ostatniego sezonu Koh-Lanta, który jest transmitowany na TF1. Ale odkąd w odcinku, który wyemitowano 9 listopada, odkryto, że kandydat oszukuje, 41-letni poszukiwacz przygód był celem licznych wiadomości szerzących nienawiść i gróźb śmierci.

Niesłusznie oskarżona o ujawnienie notorycznego oszustwa kandydata Teheiura Productions, mówi w swoich felietonach paryski Złożyć skargę.

„Nie mogę tego odpuścić”

Były gliniarz celował wielokrotnie od początku sezonu Koh-Lanta, zapewniając, że sprawy naprawdę wymknęły się spod kontroli po ogłoszeniu tego oszustwa. Jego nazwisko wkrótce wyszło na jaw jako „Waga”, nawet po tym, jak produkcja potwierdziła, że ​​nominowany sam siebie potępił. Potem przez sieci społecznościowe przetoczyła się fala nienawiści, w tym groźby śmierci.

„Nie mogę na to pozwolić. W środę poszłam złożyć skargę i mam nadzieję, że ich znajdziemy i będzie reakcja kryminalna” – wyjaśnia.

Kandydatka podkreśla, że ​​poważnie traktuje groźby pod jej adresem. „Do pracy wystarczy jedna osoba” – mówi. Wspierając produkcje w swoim podejściu, Kristel zapewniła, że ​​„sieci społecznościowe zepsuły przygodę” Koh-Lanta.

READ  Bóg psot ujawnia tysiące twarzy w nowej serii Marvela zaprojektowanej specjalnie dla niego