Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Chiny zawsze kupują więcej złota, a Polska więcej!!

Jeśli chodzi o banki centralne, oficjalne światowe rezerwy złota spadły w kwietniu o 71 ton!

Może się to wydawać ważne i ważne, ale tak naprawdę nie jest najważniejsze.

Rzeczywiście, jeśli jest to pierwszy spadek netto od marca ubiegłego roku (-1 tona), sprzedaż z Turcji w wysokości 81 ton ma zaspokoić rosnący lokalny popyt na złoto na rynku krajowym (ze względu na inflację dotykającą ten kraj). Inni znaczący sprzedawcy to Kazachstan (-13 ton), Uzbekistan (-2 tony) i Republika Kirgiska (-0,6 ton).

Cztery najważniejsze banki centralne zapowiedziały zakupy złota, z czego najważniejsze pochodziło z Polski (+15 ton). Kolejne miejsca zajmują Chiny (+8 t), Czechy (+2 t) i Mongolia (+1 t).

Zauważysz kupowanie z Chin i Polski.

To znaczy, nic nie znaczy!

Charlesa Channotta

„To jest artykuł prasowy”, to znaczy, jeśli nadal będziesz powielać ten akapit bez powielania w całości lub w części. Insolentiae.com to strona, na której Charles Channat wyraża się codziennie i zapewnia bezstronną i bezkompromisową analizę wiadomości ekonomicznych. Dziękuję za odwiedzenie mojej strony www.insolentiae. Możesz bezpłatnie zapisać się na codzienny newsletter pod adresem com. »

Dowód Światowa Rada Złota jest tutaj


READ  Polska, Warszawa, Polska, Warszawa, polska, Warszawa, Francuski, emigranci, społeczność, francofil, frankofon, muzyka, dziedzictwo, disco polo, taniec, kultura