Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Charlotte Dyson przed Polską-Belgią: „Nadzieja, praca na ziemi jest w naszych rękach”

Trzy miesiące po ostatnim spotkaniu Red Flames (z dwoma wyjazdami do Hiszpanii i Luksemburga) Ives Cherniels w końcu znalazł swój zespół, zwłaszcza jego kierownictwo (z wyjątkiem Janice Cayman) Musiał zrezygnować z różnych powodów (kontuzje, rządowe…).

W Gdańsku czerwone płomienie spotykają się na dużym stadionie, na którym widać lądujące tysiące kibiców. Dla publiczności, która chce promować lokalną drużynę, oferowanych jest 20 000 biletów.

„To piękny stadion i cieszymy się, że tu jesteśmy”. Charlotte Tyson, której nie było w czerwcu, mówi, że duża część Antarctococcus. – Nie będziemy mieli wyboru, musimy grać dobrze. W ten piątek musimy popracować. Pierwszy mecz w kampanii kwalifikacyjnej jest zawsze ważny. Polska jest silna, ale zrobimy wszystko, aby osiągnąć cel. weź trzy punkty. Muszę zapłacić ”.

Wygrana 4:0 ze Szwajcarią, która po ostatnim meczu zakwalifikowała się do Euro 2022, nasila się po sześciu przyjaźniach z dwoma zwycięstwami (dwoma zwycięstwami z Luksemburgiem i Irlandią oraz czterema porażkami z Hiszpanią, Norwegią, Niemcami i Holandią).

„Te towarzyskie mecze z drużynami, które są od nas lepsze pod względem fizycznym, są dodatkowym krokiem w tym, gdzie jesteśmy fizycznie i nad czym musimy pracować indywidualnie poza sezonem”.Pod nieobecność swojego kapitana RSCA Laury de Nave kontynuuje grę Underlight, która mogłaby wystartować w środkowej obronie. „W zespole jest zaufanie. Dobrze trenujemy. Naszym zadaniem jest wykonanie pracy w terenie w ten piątek”.

READ  Podczas Tygodnia Filmu Wietnamskiego w Polsce pokazano pięć filmów