Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Charlene de Monaco: Po cierpieniu będzie musiała przejść nową „ciężką” operację

Jego nieobecność zaczęła ciążyć na skale, a nawet budzić pytania. Impreza od maja w jego rodzinnym RPA pdo walki z kłusownictwem, Charlene z Monako Nadal przez długi czas wydaje się być daleko od rodziny. Jeśli niektórzy obawiają się problemów w relacjach między księciem Albertem a jego żoną, to nie jest tak, ponieważ jest ona przetrzymywana za granicą z powodu poważnej infekcji laryngologicznej.

W wywiadzie dla Channel 24 matka Jacka i Gabrielli wyjaśniła, że ​​przed przyjazdem do RPA przeszła lifting zatok i przeszczep kości w celu wszczepienia implantów dentystycznych. Po tej operacji Charlene cierpiała na poważną infekcję ucha i gardła. Smutne, że jest oddzielona od rodziny, ujawnia, że ​​„Jej mąż, dzieci i psyاب“Tęsknię za nim tak bardzo.”Moje codzienne rozmowy z Albertem i moimi chłopcami bardzo mi pomagają w utrzymaniu dobrego humoru, ale tak bardzo tęsknię za ich obecnością (…) nie mogę się doczekać bycia razem„Złapałem. I to nie koniec, odkąd żona księcia Alberta przeszła nową operację.taki ciężki” według kosztowny.

Z dala od męża przez dziesięć lat małżeństwa (które obchodzono 1 i 2 lipca 2011 r.), Charlene z Monako – która utrzymuje kontakt z Albertem i jego bliźniakami poprzez rozmowy wideo – ujawniła, że ​​była szczególnie rozczarowana komunikatem prasowym na temat jego założenie. “W tym roku po raz pierwszy nie będę z mężem w naszą lipcową rocznicę ślubu, co jest trudne i smutne„Zostałem schwytany.

Ale Charlene jest uspokojona, a jej mąż i dzieci będą gotowi podróżować daleko, aby do niej dołączyć. “Książę Albert wkrótce odwiedzi łóżko swojej żony. Towarzyszyć mu będą jego dzieci, dziedziczny książę Jack i księżniczka Gabriella, aby być razem z jej bliskością i wsparciem„Więc to zostało ujawnione piękny poranek Pod koniec czerwca. Wizytę komplikowały liczne demonstracje, które wynikały z uwięzienia byłego prezydenta RPA, Jakuba Zumy. Sytuacja tak napięta od 8 lipca 2021 r., że do wzmocnienia terenu wezwano wojsko.