Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cena gwałtownie spada, Apple chce się jej pozbyć 🔥

Apple obniża cenę swojego najnowszego iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini za pośrednictwem swojego oficjalnego sklepu Amazon. Możesz uzyskać do 20% rabatu na smartfony premium tej marki. Jeśli musisz się przygotować, te weekendowe ataki blitzkriegu mogą wiele zdziałać dla twojego portfela.

Oto niektóre z aktualnych ofert na Amazon:

Aby oglądać programy na iPhonie 12, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon

Wybór następnego iPhone’a od Amazon

iPhone 12 i 12 mini należą do najbardziej luksusowych smartfonów na rynku. Ich sukces wynika z faktu, że Apple było w stanie zaoferować prawdziwą aktualizację z tą generacją: nowości dotyczą zarówno designu, jak i parametrów technicznych. Jeśli marka Apple ulepsza smartfony, to nie podniosła swojej ceny w porównaniu z poprzednią gamą. Z punktu widzenia stosunku jakości do ceny jest znacznie lepszy od starego.

Jeśli iPhone 12 i 12 mini są tak atrakcyjne, ich cena podstawowa może być dla wielu nadal droga. Dlatego na takie rabaty z niecierpliwością wyczekuje każdy, kto chce zdobyć najnowszy smartfon Apple, jednocześnie oszczędzając pieniądze. Tym samym wzbudzają duże zainteresowanie opinii publicznej i często znikają w ciągu kilku godzin. Tak jak powiedzieliśmy, niektóre kolory i formaty przechowywania nie są tak naprawdę dostępne.

Fakt, że Apple nie oferuje bezpośrednich zniżek, czyni te oferty jeszcze bardziej atrakcyjnymi na Amazon. Marka pozwala sprzedawcom na udzielanie rabatów na swoje produkty od kilku lat, a to wciąż całkiem niedawno. Platformy te pozostają jedynym sposobem na znaczne oszczędności na sprzęcie marki – w tym na iPhonie 12 i 12 mini.

Jeśli wybierzesz iPhone’a 12 lub 12 mini od Amazon, wiedz, że korzyści są takie same, jak te dostępne w Apple. Możesz dobrze kupić swój telefon od sprzedawcy internetowego i udać się do oficjalnych sklepów sprzedawców Apple, jeśli masz problem lub pytanie. W takim przypadku umów się na wizytę online, aby udać się do Genius Bar. W przeciwnym razie gwarancja producenta telefonu również wynosi 2 lata.

READ  Instagram oferuje wybór własnego zaimka, a nawet nowego zaimka

Chociaż Apple oferuje 14-dniowy okres karencji, na Amazon wynosi on 30 dni. Daje to około miesiąca na bezpłatny zwrot iPhone’a 12, jeśli nie spełnia on Twoich oczekiwań, w takim przypadku otrzymasz pełny zwrot pieniędzy za ten zakup w ciągu kilku dni. Kupujesz w sieci bez ryzyka, że ​​skończysz z telefonem, który Ci się nie podoba.

iPhone 12, smartfon z wyższej półki

Powinieneś wiedzieć, że iPhone 12 i 12 mini mają te same parametry techniczne. Zaletą wyboru między dwoma modelami jest to, że możesz wybrać rozmiar swojego następnego urządzenia i to jest prawdziwa różnica między tymi smartfonami. Jak sama nazwa wskazuje, wersja mini jest mniejsza i bardziej kompaktowa – i mieści się w każdej kieszeni. Jeśli nie lubisz urządzeń z dużymi ekranami, właśnie tego potrzebujesz.

Pierwszą zaletą iPhone’a 12 i 12 mini jest fakt, że jest on kompatybilny z 5G. Podobnie jak reszta grupy, umożliwia korzystanie z tej nowej sieci, która jest wydajna i szybka. Jeśli jest już opublikowany w Twoim obszarze geograficznym, możesz z niego skorzystać już teraz. W przeciwnym razie nie będziesz musiał kupować kolejnego nowego telefonu, gdy tak się stanie, będziesz zadowolony z tego modelu.

iPhone 12 i 12 mini mają nowy wygląd. Mają prawo do kwadratowej ramki, która kontrastuje z poprzednią generacją, a nowe kolory, takie jak granatowy, przekonały użytkowników. Oba mają prawo do ekranów OLED 6.1 i 5,4 cala. Miło jest znaleźć OLED, podczas gdy Apple zachował ten drugi z większą liczbą modeli premium w poprzednich seriach.

Z drugiej strony iPhone 12 i 12 mini współpracują z chipem A14 Bionic. Ten sygnowany przez Apple procesor jest jak dotąd najmocniejszy na rynku, zapewnia płynną pracę smartfona z dnia na dzień. Na pewno będziesz mieć płynne wrażenia, nawet podczas grania w gry mobilne lub korzystania z ciężkich aplikacji.

READ  Aktualizacja Tales of Arise: nowi bohaterowie i data premiery w płonącym zwiastunie, wydania specjalne, wydania nowej generacji i rozgrywka, łącznie!

iPhone 12 i 12 mini korzystają z zamontowanego z tyłu aparatu do selfie z dwoma modułami. Wyniki są zauważalne, a przetwarzanie obrazu włączone przez procesor zapewnia doskonałe wyświetlanie obrazu. Autonomia również została zmieniona, dzięki tym modelom możesz wytrzymać dłużej niż jeden dzień. Wykorzystują one wszystkie cechy przypisywane smartfonom tego poziomu na rynku.

Aby skorzystać z promocji na iPhone’a 12, jest on dostępny tutaj:

Oglądaj oferty Amazon