Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Call of Duty: Vanguard będzie najgorszą premierą COD w Wielkiej Brytanii od 14 lat | Xbox One

Rozpoczęcie .. startu .. startu Call of Duty: Straż przednia Nie wyglądało na to, żeby poruszył tłumy. Pierwsze numery, które wracają do nas od naszych sąsiadów z Wielkiej Brytanii, nie zachęcają do wydania nowego odcinka w zeszłym tygodniu.

Call of Duty Vanguard jest mniej interesujące

To było całkowicie oczekiwane, ale wydaje się, że zostało to potwierdzone w sprzedaży. Najnowsza jak dotąd gra Call of Duty nie wydaje się już przekonująca, jeśli mamy wierzyć pierwszym liczbom sprzedaży poza Wielką Brytanią.

Według danych dotyczących sprzedaży gier pobranych przez branża gier, Sprzedaż Call of Duty: Vanguard spadła o 40% w stosunku do zeszłorocznego odcinka.

To naprawdę kwestia zaległości w sprzedaży fizycznej i cyfrowej. Sprzedaż fizyczna spadła o 26%, podczas gdy sprzedaż cyfrowa spadła o 44%. Jednak rozmiar pozostaje bardzo ważny, a Vanguard pozostaje drugą co do wielkości grą roku w Wielkiej Brytanii, po FIFA 22, która została uruchomiona w październiku.

Według źródeł VGC, Call of Duty: Vanguard to najgorsza premiera gry w serii od 14 lat.

Wezwanie do służby, którego nikt się nie spodziewał?

Co mogłoby wyjaśnić ten letni wynik? Z pewnością nie ma jednego powodu i możemy już przytoczyć Dostosować Z tego odcinka to nie jest bestseller. W rzeczywistości II wojna światowa była już opisana w wielu, wielu grach i od czasu jej pierwszego ogłoszenia, my w Xboxygen czuliśmy, że gracze są mniej podekscytowani.

stan: schorzenie Nękanie w Activison Blizzard Te, którymi zajmujemy się od miesięcy, miały zdecydowanie minimalny wpływ na sprzedaż. Drugim czynnikiem może być raczej czynnik konkurencji od tamtego czasu Pole bitwy 2042 Już w przyszłym tygodniu i nieskończona aura 8 grudnia Jest też telefon komórkowy Call of Duty (uruchomiony w 2019 roku), ale także Call of Duty Warzone. Wezwanie do służby Który nadal przyciąga dziesiątki milionów graczy w trybie wieloosobowym dla wszystkich.

READ  Aplikacje „Sherlocked” z Monterey i iOS 15: Deweloperzy między strachem a nadzieją

Odcinki historyczne zwykle radzą sobie gorzej i istnieje duża szansa, że ​​Call of Duty 2022 będzie ważniejsze dla graczy. To nie będzie ani więcej, ani mniej niż Call of Duty: Modern Warfare II, doceniana przez graczy seria, której teatr działań toczy się w sercu współczesnej wojny.