Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zaktualizowano listę smartfonów Samsung

W Korei Południowej Samsung bardzo wcześnie ujawnił swój harmonogram aktualizacji do One UI 4 (Android 12). Możliwość sprawdzenia, na które smartfony i tablety wpływają wdrożenia.

Jedna wersja beta interfejsu użytkownika Działa już od kilku tygodni. To pozwoliło nam odkryć Niektóre nowe funkcje projektowe. podczas, Samsung oficjalnie przesłał swoją aktualizację w stronę Android 12. Jednak na razie data premiery i odpowiednie smartfony pozostają niepewne. Przynajmniej bez drobnego błędu w znaku.

W Korei Południowej firma bardzo wcześnie wysłała powiadomienie do użytkowników aplikacji społecznościowej. Członkowie Samsung. Przedmiotowa wiadomość została wykryta przez internautę FrontTron na Twitterze – i zjedz to Programiści XDA Ujawniono listę smartfonów, które otrzymają aktualizację do One UI 4.0 opartego na systemie Android 12. Przy każdym modelu podana jest planowana data premiery. Trzeba jednak zrozumieć, że terminy te z pewnością będą inne dla Europy, a zwłaszcza dla Francji. U nas bez wątpienia trzeba być trochę cierpliwym.

One UI 4 (Android 12): Lista smartfonów Samsung, których dotyczy problem

Post, mimo że został usunięty, został przetłumaczony. Oto lista Smartfony Samsung Kto otrzyma aktualizację do One UI 4 (Android 12) w kolejności chronologicznej. Kilka tabletów Ona też jest na liście.

zgodnie z oczekiwaniami, Pierwsze wdrożenia Samsung One UI 4 nastąpią przed końcem roku.

Listopad 2021 w Korei Południowej

Grudzień 2021 w Korei Południowej

Styczeń 2022 w Korei Południowej

Luty 2022 w Korei Południowej

Kwiecień 2022 w Korei Południowej

Maj 2022 w Korei Południowej

Czerwiec 2022 w Korei Południowej

Lipiec 2022 w Korei Południowej

Konieczne będzie skomponowanie się z tą listą przed poznaniem oficjalnych projektów marki dla Europy i Francji.


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Będziesz mógł czytać nasze artykuły i pliki oraz oglądać najnowsze filmy na YouTube.

READ  W systemie Android 12 podwójne dotknięcie z tyłu telefonu staje się namacalne (wreszcie)