Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bubba jest wielkim fanem najnowszego albumu Ayi Nakamury „It’s BOSS!”  – Tuxboard

Bubba jest wielkim fanem najnowszego albumu Ayi Nakamury „It’s BOSS!” – Tuxboard

Na początku Bubba tak naprawdę nie wierzył w Ayę Nakamurę. Ale teraz uważa ją za wodza w swojej społeczności!

Bubba na swoim koncie na Twitterze pogratulował Ayi Nakamurze jej nowego albumu. Głośno i wyraźnie przyznaje, że to ona jest szefem w muzycznym świecie. Coś, co sprawia, że ​​wielu jego fanów reaguje!

Kiedy Aya Nakamura zaskakuje Bubbę

Aya Nakamura Powrócił ze swoim nowym albumem DNK. Istnieje 15 głosów, w tym kilka wyczynów z Kim, Tiakola, Myke Towers i SDM. W sieciach społecznościowych piosenkarka jest podzielona.

Jeśli niektórzy fani gratulowali jej silnego powrotu, wielu wyrażało swoje rozczarowanie. W rzeczywistości album jest klapą dla wielu internautów. Wielu krytykuje fakt, że artysta nie pracował nad nim wystarczająco. Dźwięki, słowa, rytm… Oto kilka punktów spornych. ale CNie uniemożliwia to weryfikacji Booba.

Właściwie wtedy Ta Aya Nakamura Zapowiedziała także koncerty 26 i 27 maja, Bubba skorzystał z okazji, aby jej pogratulować.

Zamieścił więc fragment ostatniego klipu piosenkarza, w SMS Song. Następnie komentarz B2O: „Przyznaję, że na początku jego kariery byłem sceptyczny, ale teraz zostało to potwierdzone!” Powstaje więc pytanie, czy obaj artyści będą ze sobą współpracować?

W zeszłym roku głos zabrała Aya Nakamura Jego chęć współpracy z raperem Bubbą. Docenia jego muzyczny świat. Ale także i przede wszystkim fakt, że wciąż jest tam, gdzie był, gdy był jednym z najstarszych raperów wciąż w radiu: „ Mogę to zrobić. Kiedy jesteś artystą, wtedy żyjesz jak Booba. Wystarczy dobrze złapać sztuczkę. Ja mam rację, mam osiem lat w tym biznesie i mam dużo rzeczy do załatwienia na boku. Jestem już w temacie. on tłumaczy Aya Nakamura.

Potencjalny wyczyn między artystami?

Matka dwóch dziewczynek zdaje sobie sprawę z potencjału Bubby. Dużo studiowałeś jego piosenki, aby zrozumieć, że wielki wyczyn z nim byłby wspaniały. Następnie kontynuujesz: „Kiedy jesteś artystą, musisz też się cofnąć, być blisko siebie, mieć czas dla swojego artysty, słuchać dźwięków… To ciężka praca. Idę”. Poczekaj chwilę, aby to zrobić. »

Ale ze strony Booby, czy są jakieś szanse na zrobienie Akcja z nią ? Wygląda na to, że w końcu zmienił o niej zdanie.

READ  Polska chce, aby Niemcy dostarczyły Ukrainie rakiety Patriot

Na początku w ogóle jej nie lubił. Ale to jest teraz W końcu wydaje się być gotowy do współpracy z nią. Pogratulował jej nawet na swoim koncie na Instagramie. Bubba uważa ją nawet za „szefową”. nie do wiary ! „Przyznaję, że na początku jego kariery byłem sceptyczny, ale teraz jest pewne, że to on jest szefem”.

Komplement ten ucieszył zainteresowanego dyrektora.

Ale w mediach społecznościowych opinia Booby jest podzielona użytkownicy Internetu. Niektórzy w ogóle nie popierają idei wyczynu: Niestety bracie, twoja opinia nie sprawi, że zmienię zdanie.. To brzmi jak Cardi B 2.0″ eksploduje stylowo: „Bubba jest moim najlepszym raperem, ale totalnie chodzisz po okolicy z dość słuchową biegunką”.

Ale inni Fani potwierdzają punkt widzenia Booby: „Nikt nie może się teraz na niego obrazić, nawet smak francuskiego rapu jest fanem, a potwierdzeniem tego jest to, że nadal jest osobą”, „I powiedzieć, że są ludzie, którzy porównali Aya Nakamurę do Jiddina i Shi”.