Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

BRUKSELA – BERLIN – PRAGA POCIĄGAMI NOCNYMI: European Sleeper potrzebuje 500 000 euro, aby przekształcić projekt w rzeczywistość

European Sleeper potrzebuje 500 000 euro, aby zrealizować swoje plany dotyczące nocnych pociągów z Belgii do Berlina i Pragi, wynika z informacji firmy opublikowanych w środę. European Sleeper to inicjatywa dwóch Holendrów.

Znałem jego projekty od dawna. Firma zamówiła tory kolejowe na wiosnę 2022 r. Pociągiem nocnym z Belgii (z przystankami w Ostendzie, Brugii, Gandawie, Brukseli i Antwerpii) przez Holandię do Berlina, Drezna i Pragi. W późniejszym etapie, również w 2022 roku, w linii ma znaleźć się stolica Polski, Warszawa.

Firma potrzebuje kapitału założycielskiego w wysokości 500 000 euro Aby przygotować sprzedaż, marketing, obsługę klienta i operacje, zainicjować długofalowy rozwój i wyjść poza początkowy okres.Śpiący Europejczyk powiedział. Firma poszukuje inwestorów (od 250 euro).

European Sleeper współpracuje przy tym nocnym pociągu z RegioJet, prywatną firmą kolejową i autobusową z Czech, która już obsługuje pociągi nocne i regularne w Czechach i innych krajach Europy Wschodniej.

W ostatnich tygodniach ogłoszono kilka inicjatyw dotyczących nocnych pociągów wyjeżdżających z Belgii.

READ  Sport | JO-2020: Samolot z białoruskim sprinterem olimpijskim ląduje w Wiedniu