Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Britney Spears sprawdza swój stan zdrowia po interwencji policji w jej domu

Britney Spears sprawdza swój stan zdrowia po interwencji policji w jej domu

Policja interweniowała w domu gwiazdy popu po opublikowaniu na Instagramie klipu wideo przedstawiającego jej taniec z nożami. To był hołd złożony Shakirze, a broń była fałszywa.

Film opublikowany w weekend na Instagramie stał się wirusowy, na którym widać Britney Spears tańczącą z (fałszywymi) nożami. Film wywołał takie zamieszanie, że w domu gwiazdy popu interweniowała policja, aby zapewnić jej bezpieczeństwo.

W nocy z soboty na niedzielę Britney Spears, która niedawno rozstała się z mężem, chciała uspokoić fanów o swoim stanie zdrowia. W wiadomości, którą napisała na swoim koncie na Instagramie, zapytała: „Czy to żart, że wciąż rozmawiamy o moim stanie zdrowia?! Myślałam, że już to przekroczyliśmy?”

„Od lat jestem nękana w domu. Mam dość. Przestajemy gadać i zaczynamy działać. Jak moja mama, która nie odpowiada, gdy paparazzi zadają jej pytania na temat córki, jakbym zrobiła coś złego.” […] Ludzie powinni odpowiadać za swoje czyny!

Imitacja Shakiry

W poprzednim klipie wideo opublikowanym w piątek Britney Spears faktycznie wyjaśniła sytuację, ujawniając, że tańczy z fałszywymi nożami. „To nie są prawdziwe noże. Nie musisz się martwić ani wzywać policji. Próbuję naśladować jedną z moich ulubionych piosenkarek, Shakirę…”

Dodał: „Zainspirował mnie jeden z jego występów. Pozdrawiam wszystkich.” Złe dziewczyny „Którzy nie boją się przekraczać granic i podejmować ryzyka.” Britney Spears jest fanką Shakiry od kilku lat, a tutaj zainspirował ją jej występ podczas wrześniowej gali MTV VMA.

Britney Spears, która od dwóch lat pozostaje poza opieką ojca, przygotowuje się do wydania swojej autobiografii 24 października. pod tytulem Kobieta we mnie („Kobieta we mnie”) tę książkę opisano jako „niezwykle poruszającą historię o wolności, chwale, macierzyństwie, przetrwaniu, wierze i nadziei”.

Najważniejsze artykuły