Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Brest: Jak grilluje się Bally?

Mimo obiecujących pierwszych kroków i przedłużenia do czerwca przyszłego roku Youssef Belily popadł w niełaskę w Brześciu. Wadą jest zachowanie poza boiskiem, którego algierski napastnik wciąż nie ma.

Billy upchnął swoje zdjęcie w Brześciu.

zdolny do lepszych i gorszych. Tak podsumowujemy Youssef Balili (30 lat). Odegrał kluczową rolę podczas koronacji algierskiej drużyny narodowej w Pucharze Narodów Afryki 2019, dwukrotny zwycięzca Ligi Mistrzów CAF z tunezyjskim Esperance, algierski napastnik mógł zaliczyć imponującą karierę w Europie. Ale w piłce nożnej talent to nie wszystko. A ojczyzna Oranu została opanowana przez starożytne demony.

Poważnie zniszczony dom

Fennec zdobył sławę w Brześciu w styczniu ubiegłego roku i poczynił obiecujące pierwsze kroki. Wystarczająco obiecujące, aby uzyskać roczne przedłużenie umowy. Ale jego ewentualny występ nie jest największym problemem podczas pobytu w Bretanii. Jak to często bywa, jego okropna postawa poza boiskiem powoduje, że jego przywódcy mają siwe włosy. We wtorek Le Telegram prywatnie wspomniał o opłakanym stanie domu, który wynajął między lutym a czerwcem.

Trzeba było wymienić wszystkie materace, przebudować kuchnię. Ponieważ dom był stale nagrzewany do 28 stopni, podłogi skręcały się pod wpływem wilgoci. Nie wspominając o niedopałkach papierosów w wannie, pociętych drzwiach szafek, a patelnie gorące nawet na blacie… prawdziwa rzeź. Wyjaśnienie naocznego świadka gazety. Szkoda wymagała 50 000 euro na naprawę na koszt klubu… który mimo to zgodził się na przedłużenie dzierżawy na kolejny sezon.

Za dużo kart jazdy

ale to nie wszystko. Według PointBrest, SB29 szczególnie krytykuje swojego gracza za zniszczenie kilku pokoi hotelowych. Hotele, w których jest teraz na czarnej liście. A źródło dodaje, że Billy, zawieszony w przyjmowaniu Ajaccio (0-1) i pozostający na ławce w meczu z Paris Saint-Germain (1-0), w zeszłym tygodniu, został wyraźnie ukarany przez Michela Der Zakariana, który odmówił powrotu do Brześcia. . Po meczu na wyjazd do stolicy… wysłał duże rachunki do swojego klubu.

READ  Manon Hostens powraca do wyścigów szosowych

Były zawodnik USM Alger m.in. skrytykował swoją nieobecność z powodu choroby, aby nie wykonywać oficjalnych zdjęć klubu. Co zaskakujące, Brest On Air potwierdza, że ​​afrykański mistrz 2019, oczekiwany w przedsezonowym treningu Dinarda, wysłał kuzyna, aby zamiast niego wykonał zestaw testów. Jest tak wiele nieporozumień, że różne strony mogą zerwać szybciej niż się spodziewano. I pamiętaj, jak wielki jest bałagan Bally.

Czy Brest powinien zerwać z Billym? Zapraszam do odpowiedzi i dyskusji w okolicy Dodaj komentarz