Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Blizzard wyciąga dwa wątpliwe dowcipy o World of Warcraft

Blizzard Entertainment obiecał kilka zmian ze względu na skargi dotyczące dyskryminacji i „trwającego molestowania seksualnego”. Firma zajmuje się także wątpliwymi dowcipami w World of Warcraft.

Blizzard Entertainment kurczy się od czasu, gdy złożono przeciwko niemu skargę dyskryminacja i Ciągłe molestowanie seksualne ». Pod nadzorem Kalifornii firma już obiecała wprowadzić wiele zmian, które mogą wpłynąć na jej siłę roboczą (Odejście niektórych dyrektorów nazwane i/lub związane z tego rodzaju działalnością) oraz własne produkty. To jest na przykład przypadek świat puszek, który niedawno otrzymał aktualizację, aby usunąć niektóre z jego bardziej wątpliwych dowcipów, zauważa Kotaku W artykule opublikowanym 7 września.

Konkretnie zmieniono nazwy dwóch osiągnięć przypominających Boże Narodzenie:

  • “Mój worek jest gigantyczny” dewiant “Moje miejsce do przechowywania jest gigantyczny”;
  • Bracia, przed „Deviant” Holiday Bromance Ho Ho Ho.

Zauważ, że francuska wersja świat puszek Jest na szczęście oszczędzony przed tym wątpliwym humorem, przekładem, który zabrania bawić się słowami czy używać gotowych wyrażeń. W języku francuskim osiągnięcia te nazywane są „Moja torba jest ogromna! i „Zimowy welon dla rodziny”.

World of Warcraft // Źródło: Blizzard Entertainment

World of Warcraft zachęcał do śmiałych żartów

To, co jest nie tak z oryginalnymi tytułami, jest jasne: bezpośrednio lub pośrednio podsycają toksyczną kulturę, o której mówi się, że szerzy się w biurach. Zwrot „Mój worek jest gigantyczny” odnosi się do jąder, wiedząc, że osiąga się ten wyczyn, zgadzając się nosić gigantyczną torbę postaci o imieniu… Haris Pilton.

Ze swojej strony firma powiedziała, że ​​„Bros. before Ho Ho Ho’s odnosi się do wyrażenia „Bros before hoes”, dosłownie „Les potes avant les p****” – seksistowskiego wyrażenia słyszanego w biurko Został spopularyzowany przez postać Barneya Stinsona w serialu Jak poznam twoją matkę?. Aby potwierdzić ten wyczyn, konieczne jest rzucenie jemiołą w „braci” Przymierza podczas Święta Zimowej Uczty.

READ  iPhone 13, nowy iPad... Podsumowanie konferencji

Biorąc pod uwagę sytuację, w której Blizzard Entertainment tonie, tego typu sygnał nie jest szczególnie mile widziany. Właśnie dlatego firma szuka tych wszystkich kiepskich żartów, które mogą zaszkodzić jej już poważnie zniszczonemu wizerunkowi. w Komunikat prasowy opublikowany 27 lipca 2021 r., Jak tylko skandal zostanie ujawniony, za zespołem świat puszek zadeklarował: ” Po wysłuchaniu odważnych kobiet, które podzieliły się swoimi doświadczeniami, jesteśmy zobowiązani do podjęcia niezbędnych kroków, aby zapewnić przyjazne, bezpieczne i integracyjne środowisko dla naszych zespołów i graczy. Wśród tych działań firma planuje usunąć „ Nieodpowiednie odniesienia do naszego świata ».

Kredyt fotograficzny dla osoby:
Blizzard Rozrywka

Udostępnij w mediach społecznościowych

Kontynuacja wideo