Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Blanche Jardine i Benjamin Beaulay obronili „Francję” w Cannes

Reżyser Bruno Dumont został otoczony przez swoich przedstawicieli, aby zaprezentować swój nowy film prezentowany w oficjalnym konkursie.

74. Festiwal Filmowy w Cannes kontynuował w czwartek 15 lipca 2021 roku pokazem „Francji” reżysera Bruno Dumonta, który został pokazany w oficjalnym konkursie. Około godziny 19.00 reżyser wraz ze swoimi przedstawicielami przybył na tradycyjne wejście po schodach. Blanche Jardines, Benjamin Beaulay i Emmanuel Arrioli stanęli obok, aby powitać fotografów i skierowali się w stronę Palais des Festivals.

Śledź wszystkie wiadomości z Festiwalu Filmowego w Cannes

Brakowało tłumaczki tytułowej roli, Lei Seydoux. W środę aktorka poinformowała za pośrednictwem swojego przedstawiciela, że ​​zrezygnowała z przyjazdu do Cannes po pozytywnym wyniku ostatniego testu PCR. Po zaszczepieniu aktorka niedawno zaraziła się wirusem COVID-19. “Niestety, będę musiał izolować się w Paryżu i nie będę mógł uczestniczyć w tym roku na Festiwalu Filmowym w Cannes. Mam nadzieję, że będę mógł świętować powrót kina na mój ulubiony festiwal, ale jest to w najlepszym interesie wszystkich bądź czujny i zrób moją część, aby wszyscy byli bezpieczni i zdrowi” – ​​powiedziała w oświadczeniu. Strona „Francja”, Léa Seydoux miała przyjść na „Francuską wysyłkę” Louisa Andersona, „My Wife’s Story” Ildiko Ennedi i „Trumbery” autorstwa Arnaud Dispatch.

„Francja” opowiada historię znanego dziennikarza francuskiej telewizji, Fransa de Maure. Jego sława i ciąg wydarzeń doprowadzą do jego upadku. Film pojawi się w kinach w sierpniu przyszłego roku.

Przeczytaj także : Georgina Rodriguez występująca na Croisette

Jakiekolwiek klonowanie jest zabronione

READ  Przepraszam Ruperta Grinta